Sizce bayan olarak futbol hakemliği sertifikası almalı mıyım ? neden

kuzenim kız ama futbol hakemliği sertifikası aldı sizce uygun mu?

Güncellemeler:
vazgeçtiiiiiiimmmm

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• al bence renktaş vazgeçme benim amatör arkadaşlarım var hakem maçlarına gidiyorum bayan hakemlerde oluyordu gayette başarılı oluyorlardı taciz işi falan hikaye

1|0
    0|0
    • renktaş aşağıdaki cahil sırf bana cevap vermek için feyk hesap açmış kıyamam aslında kim olduğu belli rica etsem şikayet eder misin kaba olarak

• düşünsene yılmaz vuralın hareketlerini bir bayan yapıyor huhuww :D

1|0
    0|0
  • Ben ce uygun, bu seçimi ve çabaları nedeniyle onu kutluyorum, lütfen siz de bu konudaki birikiminizi değerlendirin ve hakem olmak için girişimlerde bulunun, Futbolumuza getireceğiniz kaliteyi şimdiden görür gibi oluyorum...

0|0
    0|0
  • bizim amatördedde var bayan hakem. yardımcı birde. çok sağlam küfür yerler futbolcular olarak biz bile yedek kulübesinin önünden geçerken küfür ettiğimiz olur yani ben değilimde arkadaşlardan bahsediyorum :D kaldırabilisen al

0|1
    2|1
  • hakemlik sıkıntı ya..

1|0
    0|0
    • hani o dediğim vardı ya işte o kendini belli ediyor şikayet eder misin her kıza asılıyor karşılık görmeyince iftira atar kendisi bir gün engelicem az kaldı KABA olarak renktaş şikayet et

• Vazgeçmen isabetli olmuş.

0|0
    0|0
  • bol bol kufur tacizi gec şikeciler kapını calmasın snra

0|0
    0|0
  • link

link

vaz geçersin galiba

0|0
    0|0
  • Al tabi kuzeninden neyin eksik

0|0
    0|0
  • bol bol kufur tacız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olanlardan daha kötü olacağını sanmam neden olmasın

1|0
    0|0
  • yakışır aslaniçeme ;)

1|0
    0|0
  • besyo okuyan bir kaç arkadaş aldı amatör maçlar yönetiyor her maçtan 600 tl harçlık çıkartıyor

1|0
    0|1
  • bende istiyordum bir aralar ama vazgeçmiştim.her işin var bir zorluğu küfür eden kendi karaktersizliği ama taciz gerçekten varsa o sıkıntı

0|0
    0|0
Yükleniyor...