Onun yanın sadece kap atışlarımın ritmi hzılanıyor şaşkına dönuyor, donup kalıyorum ..dediğiniz ?

söylenecek çok söz varken ...daha önce gecelerce kafamızın içinde düşünüp hazırlarız ona söyleceklerimizi ve çıkarız karşısına o an geldğinde kalakaldığınız nesefsiniz tuttuğunuz... herkese tasladğnız havanın ve ukalalığın işlemediği, saatlerce düşündüğünüz şeyleri icraata geçirmenizi engelleyen o büyülü kişi kim ?:)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an yok, ama geçmişte vardı. Ben ben değildim yani kuş gibi hafiftim, fazla hafiftim hemde, mecalim kalmıyordu ne konuşmaya ne tepki vermeye...

Neyse ki sıyrıldım :)

cut.

1|0
    0|0
    • sıyrıldım dediğinize göre kötü hissettrmiş olmalı:)?

• değil mii:)insana kendini iyi hissettiren aşklar yaşamak lazım bunuda yaşayan milyonda bir zaten

• Beni kişiliksel olarak geri de bıraktı ya o durum, ona göre yönlenip duruyordum, hayatının merkezine alma olayı yani :) Kötü hissettirse bile en azından bir yerde bitecek bir kötü his olmalı. Niye bana zarar versin ki aşkım dimi?

Erkekler Ne Diyor 1

• Onun yanın sadece kap atışlarımın ritmi hzılanıyor şaşkına dönuyor, donup kalıyorum ..dediğim bir kişi olsaydıı keşke

1|0
    0|0
    • aşık olmalısın ozman:)

• hanım abla :)

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında o kadar heyecanlı bir kadın değilim. arabesk yaşadığım son ilişkim bir nebze sayılabilir. bir önceki diyorum, selamımı da veriyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...