17 Aralıktan beri yolsuzluk davasının twitter'in dünya gündeminde 1. sırada olması hakkında ne düşünüyorsun?

17 Aralıktan beri yolsuzluk davasının twitter'in dünya gündeminde 1. sırada olması hakkında ne düşünüyorsun?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Yani ortada yolsuzlukla ilgili söylenen paranın Türkiye gayri safi milli hasılasının üçte biri ..

11 milyon emeklinin 8-10 senelik maaşı

2 milyon 800 bin işsiz en az 10 sene bu parayla geçinebilirmiş

55 tane 3. köprü yapılabilecek para

vs vs... Daha ne olsun böyle

Tarihte böyle Yeme görülmemiştir!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dansöz Recep ve yandaşlarının foyaları ortaya çıkıyor, oh mis.

Böyle bi' mutluyum, bu bağnazlara kalmayacak Türkiye.

Uyanın lan, şu herifin iki makarnasına kanmayın.

Sahtekar, s*kimsonik bi' düzenin maskarası olmayın.

0|0
    0|2
  • ne yalan söyleyeyim bizim ülkeden başka hiçbir ülkede şerefsizlik yapan yöneticileri görmedim de duymadım da. hatasını kabul eden istifa ediyor. bizimkiler her türlü haltı yedikleri halde istifa edemiyorlar, tabi ki dünya çapında alay konusu olacaklar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bircok konuda gercekler ortaya cikmasina ragmen hala yolsuzluk denmesi pek garip aslinda degilmi:) twittere gelince hükümet ve türk düsmani hackerler sagolsun birisini gündemde tutmak cok kolay.

0|0
    0|0
  • dünya çalkalanıyor ama kömürcüler korkularından dış güçlerin oyunu diyor zaten bunlar bır yorum yapamaz bu duruma bu yuzden tayyip bu tur olaylarda hemen bir başlık atıyor ortaya şimdi tüm tayyipçilerde ezberlenmiş savunma sözü dış güçler ne dersen dış güçler dıyorlar başka savunacakları bır söz yok çünkü kapasite yok adamlarda :)

0|0
    0|1
  • Salak salak futbol takımları ya da kelimeler olacağına, daha mantıklı.

0|0
    0|2
  • Yollu - Yolsuz

Baştakiler yolsuz olsa ne yazar, memlekette milletin gittiği yol yol değil zaten

Çok kıt düşünceli insanlarla aynı havayı soluyoruz...

Cehalet diz boyu.

Örnek vereyim, mesela geçen bir tane ebleh ötesi embesil bir kız gelmiş; efendim diyor ben paramı bankaya faize yatıyorum diyor, hem ben faiz karı elde ediyorum hem ihtiyacı olanlar paramı kullanıyorlar böylece sevap işliyorum diyordu

Vay Salakoğlu salak vay

Ben ne diyim şimdi buna

Tıkandım kaldım

0|1
    0|1
  • Akbabalar gibi uçuşuyorsunuz ama yine boşa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...