Evlendiğiniz eşinize ilk gün ne derdiniz?

Eşiniz ile düğününüz olduktan sonra ilk geceniz ve odada yalnızsınız eşiniz karşınızda ilk cümleniz ne olurdu?

Benim ki (PARMAĞINDAKİ YÜZÜK TAKILI OLDUĞU SÜRECE SEN BENİM HİMAYEMDE OLACAKSIN) olurdu.

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• hadi bakalım derdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne malca bir cumle :) kizin senin himayene ne ihtiyaci var? Insan sevgi ask icin evlenir. Ve bunlari duymayi bekler

0|1
    0|0
    • Zaten aşk ve sevgi besliyorsa evlenir onu herkes biliyor ama sadece aşk ve sevgide yetmez bence sen evliliği anlamamışsın

• olur mu herkes aşkla sevgiyle evlenmiyor. kimi para için kimi mantık evliliğikimi sırf evlenmek için evleniyor. sen aşkın sevginin değerini anlamamışsın.

İnsan der ki "seni seviyorum yaşadığım müddetçe seveceğim inşallah sonsuza kadar birlikte olacağız, seni hep mutlu edeceğim.

Tabiki hayatımızda hep iyi şeyler olmayacak bazen kötü şeylerde olacak ama ben hep senin yanında olacağım, destek olacağım asla yalnız kalmayacaksın. Sen benim cennetimsin,en kıymetlimsin ve kalbimin yegane sahibisin"...

• Hiç güzel değilmis. Yüzüğü çıkarsa hemen birakcaksin yani

0|0
    0|0
    • kastettiğim o yüzük ya öldüğünde çıkar ya da ben öldüğümde himayemden çıkarsındı

• Ben yatağın sağ tarafında yatarım, horlarsan yataktan atarım koca. Derim

asfdfg

0|1
    0|0
  • ne saçma bir cümle hiç çekici değil o ne demek ya "parmağında o yüzük oldukca sen benim himayemdesin"miş

insan der ki ne bilim artık sen benim namusunsun kadınımsın hayat arkadaşımsın sonunda kavuştuk falan fişman der

1|0
    0|0
  • biz evlendik mi şimdi gerçekten derdim

0|0
    0|0
  • Artık senin kadınınım. Ömrümü sana adayacağım gibisinden saçmalardım.

0|0
    0|0
  • Oturmaya mı geldik ?

0|0
    0|0
  • kocamsın artık derdim

0|0
    0|0
  • ''Hadi.''

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bırakın da o sözü de o geceye saklayalım. LÜtfen. İstirham ediyorum.

0|1
    0|0
  • eee nabıyoz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...