Sizce bir kızın bir erkeğe duygularını açması ona arkadaşlık teklif etmesi doğru mu?

Erkek yapınca ayıp olmuyor da, kız yapınca ayıp oluyor ya ne garip değil mi?, oysa duygularını anlatmanın nesi ayıp, aksine özgüven belirtisidir.

Güncellemeler:
Herkes ben birine açılıcam da bunu sordum sanmış galiba hayır öyle bişey yok ama olursa da kimseye duygularımı anlatmaktan çekinmem.

0|0
9|40

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar da teklif edebilir ama bu ülkede bunu hazmedebilecek erkek olduğunu sanmıyorum..

Teklif eden bayan olduğunda erkek kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor..( Tecrübe ile sabittir )

Küçük dağları ben yarattım edasında havalar, kasılmalar..

Aslında doğal olanı erkeğin teklifidir..Erkek her ne kadar talep eden olarak görülse de aslında talep edilen ya da reddedilendir kadının verdiği cevaba bağlı olarak..

Bu 2 kişilik oyunda kadın seçicidir erkekse seçilen..Canlılar dünyasında da durum böyledir..Doğallığı bozunca büyü de bozuluyor bir anlamda..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• O erkeğe göre değişir.

Sen hayatı seks felsefesi üzerine bir erkeğe açılırsan seninle amacı belli olur.

Sen hayatı egoları üzerine kurulu bir erkeğe açılırsan o umursamazlığıyla egosunu doyuyarak senden çalıp kendine ekler.

Ha bunu bilemeyiz elbette karşımızdakinde. Sen açılırsın, karşıdaki ne yaparsa artık, ne söylerse artık, ne koyarsa ortaya..

Mesele bunu söyledikten sonra direk garanti bir cevap beklememek.

cut.

0|0
    0|0
  • işte müslüman ülkelerde bu kırbaç hatağa ölüm töre cinayeti sebebi olduğu için tabikide ayıb oluyo hiç bir bayan erkeğğe onu sevdini söleye bilirmi HAŞA! herzaman erkek ler söler ayıp tır kızların sölemesi gibi bir düşünceye sayip olduğu için ülkemiz tamam belki kırbaç veya ölüm olmsada böle bişey yaparsan ve red dedilirsen adın motora kaşara o*ya döne bilir kabul edilsen bile gine adın kaşara motora çıkar ne güzel bir ülkede yaşıyoruz dimi hep erkek ler dicek hep erkek ler sevicek kız lar robot sanki insanların düşüncesi kız ları üreme aracı gibi görüyolar duguları yok gibi görüyolar kız larda bunca baskıya dayanamayıp gösteripte vermeyen eski yeşil çam filim lerindeki kız lara dönüyolar oyüzden bu ülkede*mı lan o*var dediler geldik ya da biri*mı dedi gibi abaza abaza şeyler yapıyo erkek lerde çünki şöle bir bilinç yerleşti kafamıza kız lar erkek lerden hoş lanmaz kızların cinsel istek leri yoktur sadece bir yaştan sonra üremek için evlenir ler gibi bir bilinç oturdu aklımıza ki ben böle sistemi sikiyim keşke avrupada dosaydım diyorum bazen enazından kadın ların hor görülmedi bir ülkede yaşayıp onlarında insan olduğunu onlarında bazen abaza olduğunu farkında olan bir sistemde bir ülkede yaşasaydım diye düşünüyorum keşkede öyle bir ülkeye gitmek için bir şansım olsa

0|1
    0|0
  • Böyle düşünen insanlar,düşünmesi kadar gereksiz birşey yok.Kızda aşkını ilan edebilir bunda ayıp olacak hiçbirşey yok.Bence böyle yapan kızlar benim gözümde +1 değeri var.En azından belki çocuk sevipte itiraf edemiyordur kız sayesinde çıkmaya başlayabilirler bence böyle kızı takdir etmek lazım.

0|0
    0|0
  • Doğru, bu zamana kadar da benim için sorun olmadı bu durum.

0|0
    0|0
  • alışılmadık bir durumdur ülkemizde. Son derece normal karşılamak lazım aslında.

0|1
    0|0
  • Aslında detayda sorunun cevabı verilmiş ama birkaç fikir beyan edelim :) Öz güven konusu da var doğrudur. Toplum ne diyecek nasıl karşılanacak sanırım bu endişe var

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın helal derim hatuna hiç gözümde başka yere kaymaz net olmalı ne istediğini belli etmeli bir öyle bir böyle olan hatunlara gıcık olurım

0|0
    0|0
    • çekinme aman aman adam belki aşıktır sana kendini ifade edemez onun için mesaj ile bile olsa ona bunu dile getir

• özgüveni bir kenara bırakalımda bence normal bir durum ayıp la alakası yok erkek yapınca ayıp olmuyorda kız yapıncamı ayıp saçma saçma ayıplar var erkek kız karşılaştırmalarında erkek bir kızla çıkar anası babası aferin oğluma der kızı bir erkekle çıkınca höt derler dürüst olursa bunlar normal durumlar

0|0
    0|0
  • Doğru veya yanlış diyebileceğimiz bişey değildir bu. Ayıp değildir doğal karşılanması gerekir. Hatta erkek kızın özgüveninden çok etkilenebilir o durumda

0|0
    0|0
  • bence öyle değil de topu ve kaleyi gösterip golü erkeğe attırmak en iyisi.Çünkü diğer türlü biraz ucuz kız modeli çizilebiliyor

0|0
    0|0
  • kızı erkeği yok bu işin

0|0
    0|0
  • guzel demişsinde hangı kızda var o özguven biz nden hiç göremıyoruz kızların bıldgı tek şey var naz yapmak trip atmak ve çok hoşlansada karşısındakı kışıyı kndınden nefret ettırmeye çlışmak

0|0
    0|0
  • Hoşlandığını söylemenin neresi ayıp yav, gayet doğal bence, olur yani.

0|0
    0|0
  • yanlış değil:D

0|0
    0|0
  • benim hayatımda 1 kere böyle bir durum oldu daha seviglim olmadı 20 yaşında biriyim ama kız hakkında iyi şeyler duymadım kullanıcak saf insan arıyormuş münasip bir dille geri cevirdim ha herkezi aynı kefeye koymam bencede öz güven belirtisidir bu kötü birşey değil kısacası

0|0
    0|0
  • bence doğru bir sorun olmaz bir ayıplığı yok sadece kalıplaşmış düşünceler işte dışına çıkın bunların aşın bunları artık

0|0
    0|0
  • Olur tabi ki neden olmasın :) gayette güzel olur, son derece normal

0|0
    0|0
  • Bende bunun gibi birşey oldu.Sözle direk olmadı,ama davranışları bu tarafa çekti,ilk o numaramı istedi.

0|0
    0|0
  • bence doğru ama sonuçta centilmenliğin kuralı gereği akıllı bir erkek bu durumu kendisi başlatmışa çevirmelidir.

0|0
    0|0
  • Tabiki dogru. bircok kiz arkadasim gelip bana acildi. bunda yanlis olan birsey gormuyorum.

0|0
    0|0
  • kızlardan çok teklif aldım. sırf özgüveninden tebrik etmek lazım. ama kızın teklf etmesi bana şüpheli geliyor çoğu zaman . acaba beni kullanacak mı ?

0|0
    0|0
  • Neden ayıp olsunki ayıp gören dar çerçevede bakıyor,ayıbın sınırları bellidir bayanda,erkekde insan ve duygular aynı.

0|0
    0|0
  • Gayet doğal bir durumdur. Genelde hep erkeklerden bekleniyor ilk adım ve bence bu son derece yanlış bir tutum. Her iki taraf da duygularını açabilmeli bence.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana, anormal bir durum yok.

0|0
    0|0
  • gayet normaldır ama şu da gerçekki bayanın bu güzel duygularını kötüye kullanıp sadece gönül eğlendirecek erkekler var ya öyle birine çatarsanız yani kısacası üzülen olursunuz doğru kii mutlaka gelecek sizi bulacak ama tabi tanışmanızda fyda var

0|0
    0|0
  • karşındaki kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Bence duygularini söyke, karsiligi varsa o gelir sana..

0|0
    0|0
  • Kız uzunca arkadaşlıktan sonra tanışmalardan sonra söylerse normal ama dün gördüm bugün arkadaş oluyum yarın açılırımsa vay kaşar vay

0|0
    0|0
  • Iste tam olarak bu iste ya neden biz ya hep bence kizlarda acilmali bu konularda bence kizlar daha ozguvene sahip :/

0|0
    0|0
  • bence yanlış değil bazı erkekler var teklif etme işini gurur yapabiliyor(sacma ama)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 8

• ben yaptım. Türk erkeğine yapmayacaksın bnu. burada güzel özgüven safsataları üretiyorlar ama gerçek yaşamda kullanmıyorlar direkt seni. bence sadece bu yüzden doğru değil.

1|1
    0|0
  • erkek açılsa daha iyi olur ama kız da seviyorsa içini rahatlatmak için gidip duygularını paylaşabilir yanlış bir durum yok ortada

0|0
    0|0
  • iki defa yaptim erkekte ozguven patlamasi oluyor bir bulunmaz hint kumasiyim havalari bu yuzden sogudum pisman degilim yine olsa yaparim

0|0
    0|0
  • Doğru ama buna her kız cesaret edemez, ben gibi.

0|0
    0|0
  • tamamda türkiye de onun özgüven olduğunu anlayacak erkek yok!

0|0
    0|0
  • Yok ya, kadın erkek eşitliğine ne oldu. Feminizim felan. Git teklif et abi ben hiç çekinmem.

0|0
    0|0
  • evlenme teklif ettim de kuru kuru oluyor mu tektaş isterim dedi.

0|0
    0|0
  • yanlış bişi yok bunda birine duygularını söylemenin nesi ayıp

0|0
    0|0
Yükleniyor...