Farkında mısınız Olup bitenlerin farkında mısınız?

Başbakana Karsı Yapılan Komplolar,Yalan yanlıs haberler Ve son olarakta cemaatın yaptığı Tüm Bu Gelısmeler Sonucunda Ak partının daha Çok guclendiğinin farkındamısınız? Vurdukça Dusen değil Kalkan Bır ıktıdar

link

link

link

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• ne ak partsi hala aynı şeyden bahsediliyor yav 105 milyonumuz gitti!geleceğimiz gitti ! abi körmüsünüz ıraktan alınacak petrolün bedeli halk bankasına yatıcaktı ,bizim ülkede çok var gelişmemizi güçlenmemizi zenginleşmemizi istemeyn salaklar noldu ABD nin istedği oldu onlarda kalıcak para mutlumusuz kayıptan hala akp,cemaat deniyor valla çıldırcam,cemaat konusuna gelince o feto beddua etti ya bitti ne mal olduğunu gösterdi çıkarları için yapmayacağı şey yokmuş adamın,komplo akp ye değil bize savcı ya senin saklaman lazım emirleri basınla paylaşıyosun ,polissin amirinden habersiz iş yapıyosun ,ülke bitmiş haberimiz yok erdoğanında dershaneleri kapatması bitirdi gözümde tabi şuan bakıyorum akp yerine bir chp bir mhp gelseülke diye bişey kalmaz çokta iyi şeyler yaptılar helal olsun adamlara bu yolsuzlık falan hikaye

0|0
    3|0
    • Bir İnsan Bukadarmı Bilgili Olur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Güçlendi mi :D

link

Yandaş TV ler maaş ödemekte zorlanınca; REKLAM PARASI adı altında HALKBANK yardim etmiş

Biz de diyoruz "memura neden %3 zam?"

vs vs vs...

Daha ne yapsın diyeceğim

Müstehak size Soysun ceplerinizi.!

0|0
    0|0
    • Geçin Bunları biz Bunları Çok Gördük. Artık fayda etmez Bosuna kendınızı yıpratmayın sızede yazık

• yav he hee :)

link

• Konumuzla Ne alaksı Onu Anlamadım, Bazı ınsanlardan sıradan ısler yapabılırler, bu Çokmu Önemli. Iste sızın zayıf noktanız ayrıntıya takılmak.Neyse martta görüşrüz Ha ha =))

• Bozuk plak gibi butun dunya basbakanla ugrasiyo he he...

0|0
    1|0
  • Siz kaç para alıyorsunuz bu işten? :) Gerçekler ortada. Kendimizi kandırmayalım. Gerçi sizin gibiler oy verdikçe soyulup soğana çevrilmeye mahkum ama arada bizde kaynıyoruz

3|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeş ben de AK Parti Gençlik Kolları Delegesiydim 2004'te.

Fanatiği değilim kimsenin. Adam hiçbirşey yapmadı değil.

Yaptılar iyi işler de yaptılar ama buraya kadar.

Ağalık paşalık yapmanın lüzumu yok ?

Nur Cemaatini bitirme çabalarını açıkla sen bana.

Ben o tertemiz Nur Yolcularını mı tutayım, hadsiz arzuılarının peşinde koşan siyasetçileri mi ?

Bir Müslüman mal mülk servet yığmaz biriktirmez

Adamın mal varlığına bak: 3 milyon'a yakın parası var.

Bu sadece kendisinin.

Bir de oğulları ve yakın akrabalarına bakın

Bakanlar da aynı şekilde

Geç bunları; ABB Başkanı Melih GÖKÇEK

Ulan madem Müslüman adamsın yaşın 65E e gelmiş git biraz ahiretine çalış; 70'inde mi kalkacaksın o koltuktan

Rezalet

3|0
    0|0
  • 11 yıldır koyun yetiştiriyorlar. Normaldir.

2|1
    0|1
  • Başbakan yolsuzlukların üzerine gidiyor, bakan bile olsa gözünün yaşına bakmıyor. Helal olsun diyorum, sepetteki çürük elmalar temizleniyor. Cemaat gocunuyorsa bu onların siyasileştiğinin ispatıdır. Keşke sadece kırmızı kitapları ve Sızıntı'yı okumakla kalsalardı. Ulu çınarlar fırtınalı diyarlarda yetişir, bu fırtınalar da AKP'yi güçlendirecek. Akp in, cemaat out.

0|0
    3|2
    • Sence başbakanın haberi yokmuydu bunlardan :) Orda başbakanın haberi olmadan kuş uçmaz.Şimdi bir kaç kişiyi istifa ettirerek kurtulmaya çalışıyor ama zor açığa çıktı bazı şeyler.

• Ne komplosu kardeş ya :)? Herifler açık açık yolsuzluk yapmış ne komplosu?Önceden olsa bakanları için yedirmeyiz derdi,istifa etmezlerdi.Şimdi sıyrılmaya çalışıyor ama zor.

2|0
    0|0
    • Neyden bahsedıyosun arkadasım Bakanlar şerefsızse Başbakan Ne yapsın. Adam Ülkeyı yönetıyor hangısıne baksın, Kım arkasından ıs cevırse adam muneccın değilki nerden bılsın. Senın yaptığın her ısı baban Bılıyormu?

• Tamamda, sen Nerden bılıyorsun başbakanın haberi vardı, adamı sevmediğin ıcınmı soyluyosun yoksa kanıtmı var elinde söyle bakalım

• Kanıtın var mı diyor ya daha :) Bak kardeş,orda Tayyipten habersiz kuş uçmaz anladın mı,herşeyin farkında olduğunu kendi söylüyordu zaten.Bunlar bir iş yaptılar bak,ama patladı,tabi ortaya 2 tane adam atıp sıyrılmaya çalışıyorlar bu kadar basit.Açıp okursan kanıt bol,haber sitelerinde tek tek yazamam.Başbakanın oğlunun yaptığı işler ticaretler vs yani bu çok geniş bu konu ben burada anlatmaya kalksam bile tam anlatamam.

• Devrim istiyor genclik... yolsuzluk bahane muhalefet sahane...

link

2|0
    0|0
Yükleniyor...