Yüzme Sporu İle İlgili ?

Arkadaşlar her gün 1 saat yüzsek tahminen ne zaman saglam bir vücut yapabiliriz ? Ayriyetten bunun boya , kemiklere bir faydası olur mu ? 18 yaşındayım.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• sadece sıkılaşırsın yüzmede kaslarda hacim olman zor ve çileli olur vucut istiyorsa fitness yüzmeye gelirsek Yüzme sporu beden gelişiminin temel sporlarından biridir. Tüm vücut kaslarının kullanıldığı bir spordur . Su direncine karşı yapılan bir spor olması nedeniyle kas kuvvetine ve genel dirence önemli katkılarda bulunur

0|0
    0|0
    • Peki hergün 1 saat yüzmeyle gözde görülebilir birşey elde edebilirmiyiz ?

• başarılar sormak istediğin bir şey olursa mesaj atabilirsin

• tamam teşekkürlerr

Kızlar Ne Diyor 5

• Yüzmek omuzları genişletir.

0|0
    0|0
  • 2 saat yüzsen 3 ayda falan

0|0
    0|0
    • 2 saat yüzsem ? işte üye olacagım yerde sadece 1 saat yüzme imkanimiz varmış :(

• evet boyu uzatıyomuş diye duymuştum ben çok sağlıklı bir spor

0|0
    0|0
  • bence 3 aydan sonra başlar

0|0
    0|0
  • düzenli 1 saat

0|0
    0|0
    • evet düzenli 1 saat yüzcm hergün 6 ayda fazlasıyla bir degişiklk olur diyorlar

Erkekler Ne Diyor 4

• Bütün vücuda faydalıdir belli bir oranda gelistirir vücudun bütün kaslarini dinlendirir ama saat olarak söylemek pek mümkün değil..

0|0
    0|0
    • düzenli olarak 4 5 ay hergün 1 saat yüzsek fazlasıyla bir yararı görünür mü ? Bu boyada etki ediyor mu ?

• anladm hocam çok teşekkürler

• Rica ederim

• Vücuduna fazlaca faydası olur ama zamanla mesafeyi arttır.

0|0
    0|0
    • Sadece yüzmek de yeterli olmaz.

• Alakası yok.

• teşekkürler hocam

• yuzme vucut yapmaz

0|0
    0|0
  • günde sadece 1 saat yüzmekle bir sandıgın packli vucuda kavuşamazsın , yüzmek tabiki cok faydalı bir spor kesinlikle yap derim ama ek olarak vucut çalış ağırlık kaldırmaktan bahsedıorum tabi yaşın uygunsa , proteinler beslenme onları araştır

0|0
    0|0
    • Hocam 18 yasındayım yalnız kollarım çok ince vucut dengesiz biraz agırlıkta fazla kaldıramıyorum :S arkadasın biri 6 ayda rahat vucut yaparsın yüzmeyle dedi

• çok mu zayıf vucudun ?

• hayır sadece kollarım zayıf bu yüzden fazla agırlık kaldıramıyorum

Yükleniyor...