Judo zor bir spor mu ve başlama yaşı kaç olmalı ?

Judo zor bir spor mu +

ve başlama yaşı kaç olmalı ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• yaş sınırı olmaz o işlerde.. sadece tutma ve ve atmalar yaptığın gibi düşmeleride yapmalısın.. ben pek akıl erdiremedim o spora sanki karşılıklı gösteri yapar gibi geliyor hep..

0|0
    0|0
  • Bizim hocamızın kızı 4 yaşında bile geliyordu :) yaşta bir sıkıntı yok ayrıca zor bir spor değil oldukça zevkli ve dsiplinli bir spor eğlencelide polislerde Judo eğitimi ayrıca alırlar bilinen çok güzel bir spor dalıdır gitmeni öneririm ben 1.5 yıl gittim şehir degişince bırakmak zorunda kaldım. :/

0|0
    0|0
  • zor değil 10 yaş bile yeter

0|0
    0|0
  • başlama yaşı 12-16 dır evet zor bir spordur uzun vadelidir ama çok zevk alabileceğin bir spordur ilerki zamanlarda ben 5 yıldır yapıyorum şampiyonluklarım var :)

0|0
    0|0
  • çocukken başlayanları gördüm zorlugunu bilmem ama kendini adaman gerekir düzgün bir şey yapmak istersen

0|0
    0|0
  • küçük yaşta başlamak her zamn iyidir bende judo yapıyorum ve zevkli bir spor sanada tavsiye ederim eğer İstanbul'da oturuyosan buyur beklerm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sınır yok 4 yaşla beraber başlanabilir..

Zor tabi kolay hiçbir şey yok 18-24 yaş arası olmanız ve hiç sporla ilgilenmemiş olmanız küçük de olsa dezavantajdır yapmanızı tavsiye ederim ben.

1|0
    0|0
  • 11-12 yaşlarda

1|0
    0|0
  • başlama yaşı 12 ideal dir sonrada başlarsın ama küçüklükten kasların uzaması ve esnemen daha iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...