Sizi terkeden sevgiliye böyle bir şey yapar mısınız?

İçinizde sözler kalmış aşk öfke vefasızlığı yaptığınız fedakarlıklar ama bunların içinizde bir ömür kalmasını istemiyorsunuz o bunları 3 yıl boyunca söylemiş siz susmuşsunuz bitti dedi ve sizi terketti ama dostane ayrıldınız görüşürüz dediğinizde görüşmicez bile demedi ama..siz ona bütün duygularınızı anlatan bir veda mektubu yazarmıydınız kendinizi hatırlatacak hatıralar 2 şarkı hatıra bırakırmıydınız?aşkınız uğruna gururunuzu hiçe sayarak veda mektubu yazarmıydınız yoksa kendimi küçültmem o an sustum ve kendimi ifade edemedim ve içimde kalsın mı yaptıkları travma etkisi yapsada Allaha verir hesabını aşkımı o bilmesede olur mu dersiniz?

• Kendimi ifade edemedim vardir bir hayir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Vefasizin yuzune bakmam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O kadar aci tatli hatiramiz oldu gururumu hice sayar yazarim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Omrum boyunca icimde ukte kalmasin der yazarim.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Allaha birakirim gun gelir o kimsenin yaptigini yanina kar birakmaz..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bi kere soru çok uzun ve 1 soru yok bir kaç soru var ! cevaba gelince ben o an boşaltırım içimi insanın huyuna göre değişir bence umudunu kestiği anda başlar erkek için bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
    • Nasil yani erkek umudunu yoksa ben mi umudu kesince anlayamadim o kismi?

• sende tatlı bir iz bırakmak istemiş bence dönecek :)

• konuşmadı bile..kaçar gibi yakın hissettim dedi..dalga geçer gibi güldü..

• Ben duygularımı saklayan biri deyilim o an içimden ne gelirse söylerim mektup ne alaka kim sevgilisinden ayrılırken üstüne mektup yazsınki seviyorum diyebiliyosa ayrılacağı zamanda bir zahmet ağzını kullansın mektubu yazsada ben yırtar atarım okumam ki salak deyilse kız veya erkek açık açık derdi neyse söyler mektup bana ters işine gelirse konuşuruz işine gelmezse postalarım

0|0
    0|0
    • E-posta gonderecem meil olrak mektup gibi.aslinda sevdigimi biliyor ama tutkulu sevdigimi bilmiyor onun yaninda o sozlere gucendigim icin kendimi ifade edemedim

• Kendimi ifade edemedim vardir bir hayir

0|0
    0|0
  • siktirsin gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İçimde birşey bırakacağımı sanmıyorum. Öfkeliysem ya da seviyorsam finali iyi kapatmak gerek. =)

0|0
    0|0
    • ben dostane ayrıldım ama bir daha görüşcez sanıyodum tek lafım kendimi kandırılmış hissediyorum dedim..sen tel.arkadaşınıda beni de o kızda sana baksa onuda kandırırsın dedim o da kandırmadım dedi içimden gelerek dedim dedi..ne diyebilirimki yarın sınavımız vardı benim morelim bozuk onunda bozmak istemedim..meğer o kadar vefasız mışki okulumdan geçip geçmediğimi dahi sormadı :(

• inş. keşke şunu deseydim bunu diyeyim le vaktimi geçiriyom..kendimi hiç ifade edemedim..olduğumdan farklı durdum..çünkü ciddiyetsizdi bendede gurur vardı :( her hali travma yaptı bende..

• Olmuşla ölmüşe çare yoktur. Bir deneyim oldu artık senin için. Bundan sonra, daha temkinli davranırsın.

Kaç yaşındaydın?

• amele demiştim hiç unutmam söylerim yani aklıma ne geliyorsa o anda kırılır mı kırılmaz mı düşünmem medeni de olamam eğer işin içine riya girmişse oynamışsa herşeyi de derim yani

0|0
    0|0
    • kalbimi istediğin kadar kır dedi yarın sınavı var diye diyemedim.ama o benim sınavımı bile düşünmedi:((

• seni düşünmeyeni sen de düşünme canım kimse senden değerli değil

• ama ben çok sevdim :(

Yükleniyor...