Aldatılmayı affetmek mi kolay unutmak mı

affetmek çok zor ama unutmak nasıl başarılır yoksa boşa uğraşma her an gözünün önüne gelcek mi diyosunuz

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben kesinlikle affetmek diyorum , evliyseniz cocuklarinizi dusunerek affedersiniz, cok seviyorsaniz onsuz nefes alamayacaginiz icin affedersiniz, ama unutamassiniz aklinizin kosesinde her karisini aldatan bir erkegi gorseniz animsarsiniz acitir kanatir.. Cogu zaman vurgularsiniz karsidaki kisiye , sizi aldattigi icin caninizin ne kadar yandigini ve unutmayacaginizi hatirlatirsiniz. Nasil sizin iciniz rahat degilseonunda huzursuz olmasini istersiniz.. Ama birakip gidemiyorsaniz affediyorsaniz kesinlikle unutmayacaksiniz ama gidemeyeceksinizde!

1|0
    0|0
    • çocuk yok.bildiğimi bilmiyo.o anlar hiççıkmicak mı şimdi aklımdan

• Unutamassiniz ama sevdiginizide atamiyorsunuz anlasilan umarimki katlanabilir bir yapiniz vardir aksi taktirde hayat sizin icin iskenceye donusur. Ilk baslarda cikmaz aklinizdan ama sonra sadece bazi seyler hatirlatir o kotu durumu :/

Kızlar Ne Diyor 12

• belki zamanla affedebilirsin ama unutabileceğini sanmıyorum, zor bir durum. Belki sadece arkanı dönüp devam etmelisin, onsuz.

0|0
    0|0
    • boşan diyosun.ama zaman geçmiş bitirmiş pişman olup ve öğrendiğimi bilmiyo

• Bunlar kişiye özel şeyler, eğer yaşamaya değer biri benim için diyorsan, kimse neden kaldın demez, aynı şekilde, bu şekilde yaşayamam diyorsan , boşanmana da laf edilmez. Evlilik başka şeye benzemez, o yüzden karar sana ait. Eğer kalacaksan geçmişi geçmişte bırakacaksın, unutamazsın ama geçmiş bitmiş birşey olarak düşünüp, sadece yaşadığınız ana odaklanabilirsin. Bu tamamen senin içindeki sese bağlı, önemli olan sen ne istiyorsun?

• Rabbim nasip etmesinde bir erkek aldatirsa ne unutulur ne affedilir kadinin gururunu cok fena incitmisdir.. eger bir kadin evinde onun namsuna laf söyletirmiyorsa bir erkeginde disarda orda burada aldatmasi malesef affedilecek gibi degil ama rabbim bilir ginede oan neler yasariz bilmeyiz cogu kadin cocuklari icin affetmek zorunda kaliyor

0|0
    0|0
  • kişiler üstesinden gelebilcekse olur ama çok zordur bence

0|0
    0|0
  • Unutamam dolayısıyla affetmem

0|0
    0|0
  • Unutmak daha kolay.Ama affetmek imkansız.affedersen o acıyla yaşayamazsın.

0|0
    0|0
  • kafası olmayan unutmaz sanki dünyaya 100 kez geliyorda unutmuyor mutlu olmak istiyormusun evet mi peki onunlamı evet mi unut tekrar yapmıyacagına sz verırse

0|0
    0|0
  • Unutmak kolay.

0|0
    0|0
  • ben ikisinide basaramam

0|0
    0|0
  • affedilemiyor ki affedesin

0|0
    0|0
  • ne unuturum ne de affederim midem o kadar geniş değil sindiremem

0|0
    0|0
  • Affetmek de unutmak da en zor işler,

0|0
    0|0
  • Unutmak :)) Affedılmıyor..

0|0
    0|0
    • affettm diyorum içimden ama çıkmaz mı aklımdan

• bildiğimi bilmiyo

• Ama cok darlanırsan kullanıcaksın bunu

bılıyorum cunku bende aldattım ve affedıldım eskısı gıbı olmuyor parca parca kopusunuzu yasıyorsun nese ve eger bır kadın aldatıyorsa o ılıskı zaten bıtmıstır.

Erkekler Ne Diyor 3

• Affettim desende affedemezsin, unuttum desende unutamazsın. Anca rafa kaldırırsın, belki tozlanır ama unutulmaz..

0|0
    0|0
  • Üstüne alınma hocam ama gavatlığın alemi yok. İleirde keşke ayrılsaydım diceksin. Unutmak daha kolay emin ol.

0|0
    0|0
  • unutmak zor olanıdır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...