ROBOSKİ olayının bugün ikinci yılı anneler hala ağlıyor

Bir gece vakti üzerlerine savaş uçaklarıyla bombalar yağdırılan insanların yaşam hakları ellerinden alındı. Tam 2. yılını doldurdu. Sorumlular henüz yargılanmadı. 34 vatandaşın hayatını kaybettiği olay aydınlatılmadı. unutursak kalbimiz kurusun siz ne düşünüyorsunuz roboski hakkında ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• o 34 vatandaşımız dediğin şerefsizler pkk bayraklarına sarılı tabutlarla gömüldü. unutmazsan memen kurusun !

3|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bik kere orası kürdistan değil türkiye oranın da adı roboski değil uludere

kaçakçılar gebermiş niye üzüleyim eğer üzüleceksem de orada ölen masum katırlara üzülürüm

hapsinin cehennemin dibine kadar yolu var kaçak mal getirip satıyorlar elektrik su doğal gazı fatura vermeden kullanıyorlar sonra da dövlet bize bahmiyi

ay canım çok üzüldüm hepsi geberene kadar katliam lazım aslında

tanrı türkü korusun.. yaşası ulusumun türklük ülküsü!

2|1
    2|0
    • -1 sana ve yorumuna

• hocam o zaman sana şunu sorucam %kaçı bdp nin gazına geliyor % kaçı gelmiyor azınlıktalar diye ses çıkarmamak olur mu ? eğer kendine göre yanlış olan bişey varsa bunu dile getiremiyosan bu senin demokratik özgürlüğünün kısıtlanmasıdır kaldı ki türkiyede en çok demograsi diyenler bdp ve onlar gibiler ise ve sizlere baskı yapıyorsa nası dayanıyorsunuz buna ?

• bdp baskı falan yapmıyor kimseye bütün kürtlerde bdp oy vermiyor zaten benim gibi kürt arkadaşım lisede gidip mhp ye katılmıştı çoğu türkten daha türkçüydü ama çevre tarafından çok yadırgandığı için sessiz kalıyordu geneli böyle

• Foşist töce devleti hep bunu yapir,masumlari öldürir,kürt cawşinde bunlar yüzünden kurt cobain olmak zorunda kaldı.Biji biji diyemedi copladılar,lililili diyemedi sürdüler.Ne zaman ismini kürt cawşinden kurt cobaine çevirdi o zaman sahiplendiler.

0|1
    3|0
  • o 34 kişinin yarısı Pkk'ya silah ve yiyecek yardımı yapmış. zaten PKK bayrakları ile gömüldüler. Ne konuşuyorsun sen değişik?

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bir sosyal darwinist olarak, tüm kötü, bozuk, insanlığa zarar veren evrimini tamamlamamış insanımsı canlıların ortadan kaldırılması taraftarıyım.

Bu kötü bir düşünce gibi görülebilir. Aslında hiç öyle değil. Bu politika bundan 100 sene önce yapılsaydı şuan karşımızda çok çok iyi bir dünya vardı. Herkes çok mutluydu ve günümüzde pislik yoktu. Ama ne oldu? pislik insanlar 10 sene daha yaşayacak diye, onların suça eğilimli ve kötü genleri nesilden nesile taşındı. Suç işlemenin bile geni varmış zeitgeist belgeselinde izledim.

Nasıl kanser hücresini yok ediyorsak, kötü insanlarda yok edilmelidir. Merhamet zaten gelecek nesillere kötü günler hazırlar.

1|1
    0|0
  • Merhaba bebeğim hewal

Orada ölenler için üzülmedim.

Katırla gizli gizli Kürdistan İşçi Partisi'ne silah mı kaçırıyorlar, uyuşturucu mu kaçırıyor belli değil.

Illegal bir işte oldukları belli. PKK bayrakları sarılı tabutlarla gömüldüklerine göre, PKK'ya malzeme taşıyorlardı.

Ama ben zaten insan öldü diye üzülmem. Yani işin Kürt kısmında değilim. İnsan kötü bir canlı, ne kadar insanın yok olması = o kadar kaliteli bir yaşam.

Ölen hayvanlara üzülürüm sadece :)

1|0
    0|0
    • orada ölenler türk olsaydı da üzülürdüm bende insan boyutundan baktım canım :)

• İnsan olduğu için üzülsen, Kürtçülük yaparak Roboski demezsin.

Yükleniyor...