Yakın Arkadaş Seçim Yanlışlığı

Arkadaşlar şimdi en yakın arkadaşımla olan sorunlarım var fakat ne yapacağımı bilmiyorum. İşin kötüsü ona da bahsetmedim bu konudan bahsetsem kavga edeceğimizi biliyorum çünkü. Ben ilk olayı anlatayım;

Şimdi geçen sene bizim okuldan bir çocuk vardı ben bunu twitterdan takip ettim ama tatlı biriydi. çocukta benden whatsapp istedi bende verdim öyle konuştuk. Bu tabi böyle hafif sapık konularına girince ben kendimi geri çektim, yakın arkadaşımda okulda o çocuğun yanına gitmemi söyleyip durdu ben gitmedim çünkü başkasını seviyodum falan ama baya samimde konuşuyoduk zamanla ben uzaklaştım. sonra yaz ayında arkadaşım ben twitterdan takip ediyim mi dedi bende et dedim, bu whatsappini vermiş bayaa konuşmuşlar bana o zaman demedi bunu tabi. Sonra bana o konuşmaları atmaya başladı, bende senin bu yaptığın biraz kaşarlığa kaçıyo diye söyledim bana atma konuşmaları gibisinden. Sonra arkadaşım buna aşık olmuş bana söyleyemedi sonradan söyledi falan filan.

Bide yazın bir çocuk daha okuldan benı bizim sınıftaki bir erkeğe sormuş o da iyi tatlı kız falan demiş. Sonra ben yine başkasını seviyorum dıye yok falan demiştim ama o an en yakın arkadaşımı aradım kanka bu çocuk beni sormuş diye o an mutluydum yani iyiydi bide çocuk ondan. Sonra okullar açıldı bizim sınıftaki çocuk bana tekrar dedi ben yok falan dedim bu sefer benim yakın arkadaşıma şeyapmış çocuk o olabilir diye. telefon numarasını almış ben yok dediğim için. Şimdi yakın arkadaşımda her fırsatta çıksam mı bu çocukla yok ses tonu tatlı bilmemnesi tatli diye sürekli söyleyip duruyor ve bende bundan rahatsız oluyorum. Söylesem tartışma çıkıcam eminim. Bide her boku annesiyle babası benden biliyor ailemde bana bu konuda baskı yapıyor uzak dur diye halbuki benim yaptığım bişeyde yok.

sizce bu kişilikte bir insan benim yakın bir arkadaşım olabilir mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yemın ederım muhabbetlerı dınlerken basım dondu :D okuyamadım yazıların tamamını :D

ben dedımkı sole sen dedınkı bole..sonra yakısıklı cocuk demıskı ıstemem ..ama benım hayatımda bırı vardı zaten ay falan dermısım de fısvanmıs :D

bır japon ata sozu sunu der...jumılıya kamasutra kaka tak takk...yanı cok erkek le gezme :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O arkadaşınla ilişkini kes gerekirse tartışın herkez küstüğünüzü bilsin, rahatsız oluyorsanda ona söyle sonucta arkadasın ama aıle felan ıyı seyler degıl kızın basına bela gelse kapına polısle gelırler bırde

0|0
    0|0
  • Aşk-ı Memnu' nun devamını getirmişsiniz resmen.

0|0
    0|0
  • durumumuz yoktu okuyamadım kardeş :/

0|0
    0|0
  • oof* kitapmı yazoyonaz kısa kes!

resimdeki kadar güzelmisin?

0|0
    0|0
  • bence olamaz :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorunlar varsa ve içinden çıkamıyorsan arkadaşınla uzun bir süre veya tamamen bağlantını kesmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...