Vücudumdaki eksik bölgeler neler ?

link

link

Vücudumdaki eksik bölgeler nereler açıklar mısınız ? Genelde göğüs eksik diyolar ama sıktığımda öne doğru baya şişiyor.

Güncellemeler:
bu şekilde kasınca adonis gözükmez yukarıya doğru çekip sıktım karnımı her neyse derdim kızlara beğendirmek değil eksik bölgelerim neler beyler fitness body yapanlar ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence bütün vücuttan eksiksin tamamını geliştirmeye devam et

0|0
    0|0
    • şaka mı yaptın ?

• sana göre kaslı adam nasıl oluyor fotosunu atarmısın bir ?

Kızlar Ne Diyor 5

• beynin eksik. birazda oraya çalış bi' ara.

1|0
    0|1
    • sen kimsin neye göre böyle konuşuyosun adamakıllı konuş! seninkinden daha çok çalışılmış olduğuna eminim

• Lfjdldkj gerizekali.

• beyinsiz aptal kız

• vücudun güzelmiş ya

0|0
    0|0
  • kolların da kas yok denecek kadar az bir de omuzların geniş değiil sanırım

0|0
    0|0
    • bir de adonisin hiç yok

• :)

• hm anladım şimdi

• papatyacik4 isimli üyeye katılarak yorumumu sonlandırıyorum

0|0
    0|1
    • amacın ne senin durup dururken bunu söylemekteki ? ben de ağzımı bozcam şimdi ama cidden neden böyle dediğinizi anlamadım onun için hakaret etmiyorum kaslı olunca direk zeki olmayan birini falan mı düşünüyosunuz

• kendine güven

• ya sen ne diyon be saçma sapan konuşuyon ben de bir şey diycen sandım

• Adonis göremedim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eksiklik her tarafta. bir tek karın kası var ama o da zayıf olman yardımcı olmuş

her türli çalışmaya devam et, özellikle üst vucut

0|0
    0|0
    • ne zayıflığı kardeşim 177 ye 70 kiloyum ben resim farklı mı gözüküyor dışarıdan anlamadım nasıl her yerim eksik

• kaslı dediğin adamın fotosunu atarmısın bir ?

• Trapez , biceps , göğüs ve deltoid , sadece abs yi düşünmüşsün kardeşim .

0|0
    0|0
    • kardeş sen trapezin eksik olduğunu ön vücudumdan nasıl görüyon ben zaten body yapan goriller gibi olmak istemiyorum benim amacım şunun gibi falan olmak link

• nasıl bu kadar yer eksik anlamadım siz onlara göre falan mı eksik diyosunuz

• Onlar gibi olmak kolay değil zaten , zamana bırak hepsi olur diyorum kardeşim . Eksik bölgeler neresi açıklarmısınız demişsin , yorum yaptık .

Yükleniyor...