Bİlek ağırlıklarımı nasıl kullanabilirim?

Daha etkili bir sonuç için özellikle bacak kaslarımı geliştirmek için nasıl kullanabilirim?Teşekkürler.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• bilek ağırlıkları ne kadar etkili olur bilmiyorum ama bacak kasları çok uzun sürede gelişiyor

muhtemelen kendine bir kordinat çizip gün aşırı o bölgeyi bu ağırlıklarla yürümeli ya da koşmalısın aydan aya ağırlıkları artırıp gelişmeyi anlayabilirsin bana göre bilek ağırlıkları çok fazla etkili olmayabilir daha farklı bacak egzersizleri yapmak gerek

0|1
    0|0
    • bir spor salonuna gitmek gbi bir olanağım yok ne önerirsin.

• :D peki sağol tekrar

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• Animeciler mi basmış burayı bana mı öyle geldi :) çalı kaşlı sensei falan :p madem anime izliyosun git hajime no ippo izle bacak kası geliştirrme teknişlerinden kaparsın biraz :) bide histories strongest disciple kenichi vardı galiba birde fitnesta çökme hareketi var ondan falan yap belli bir süre sonra parçalanmaya (her kas grubu ayrı ayrı belli oluyor) başlıyor bacak kasları.

0|1
    0|0
    • Fairy Tail Happy den bir şey kapabilir miyim acaba :D

• Link atardım da teldeyken yapamadım youtuba yaz çıkar :) bize yarbay denetlemede yaptırdı millet yerde sürünüyordu :D

• ayak bileklerine bağla ve yürü.zamanla ağırlıkları arttır.

0|1
    0|0
  • koşu iyidir sağlık problemin yoksa

0|1
    0|0
    • koşuya vaktin yoksa en basiti ayağının altına tahta koy topuğunun altına çök kalk yap birde benim bildiğim Calf Raises hareketi var youtubeden aratabilirsin faydalı olacağına inanıyorum

• eklemlere cok zararı var dikkat et

0|1
    0|0
  • Naruto - Rock Lee ? :D

0|1
    0|0
  • ağırlıkları arttır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...