Bİlek ağırlıklarımı nasıl kullanabilirim?

Daha etkili bir sonuç için özellikle bacak kaslarımı geliştirmek için nasıl kullanabilirim?Teşekkürler.

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• bilek ağırlıkları ne kadar etkili olur bilmiyorum ama bacak kasları çok uzun sürede gelişiyor

muhtemelen kendine bir kordinat çizip gün aşırı o bölgeyi bu ağırlıklarla yürümeli ya da koşmalısın aydan aya ağırlıkları artırıp gelişmeyi anlayabilirsin bana göre bilek ağırlıkları çok fazla etkili olmayabilir daha farklı bacak egzersizleri yapmak gerek

0|1
    0|0
    • bir spor salonuna gitmek gbi bir olanağım yok ne önerirsin.

• :D peki sağol tekrar

• rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Fitness la.

0|1
    0|0
  • onlar çok geç sonuç veriyor

0|1
    0|0
    • peki kilo almak için proteintozu kullanmayı düşünüyorum o etkili olur mu?

• tabiki etkili olur proten tozu al yatmadan önce sabah kahvaltıda fıstık ezmesi ve yoğurt bal karıştır yarım ekmekle beraber ye muz ve greyfurt tüket makarna ve pilav bol bol ye kilo alırsın ben bulk döneminde böyle yapıyorum etkili oluyor

• peki teşekkürler. ^^

• Koşmak daha iyi bir çözüm

0|1
    0|0
  • Usui Takumi iyiymiş.

0|1
    0|0
  • önce beyin kaslarını geliştir, şaka bir yana bir fikrim yok :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Animeciler mi basmış burayı bana mı öyle geldi :) çalı kaşlı sensei falan :p madem anime izliyosun git hajime no ippo izle bacak kası geliştirrme teknişlerinden kaparsın biraz :) bide histories strongest disciple kenichi vardı galiba birde fitnesta çökme hareketi var ondan falan yap belli bir süre sonra parçalanmaya (her kas grubu ayrı ayrı belli oluyor) başlıyor bacak kasları.

0|1
    0|0
    • Fairy Tail Happy den bir şey kapabilir miyim acaba :D

• Link atardım da teldeyken yapamadım youtuba yaz çıkar :) bize yarbay denetlemede yaptırdı millet yerde sürünüyordu :D

• ayak bileklerine bağla ve yürü.zamanla ağırlıkları arttır.

0|1
    0|0
  • koşu iyidir sağlık problemin yoksa

0|1
    0|0
    • koşuya vaktin yoksa en basiti ayağının altına tahta koy topuğunun altına çök kalk yap birde benim bildiğim Calf Raises hareketi var youtubeden aratabilirsin faydalı olacağına inanıyorum

• eklemlere cok zararı var dikkat et

0|1
    0|0
  • Naruto - Rock Lee ? :D

0|1
    0|0
  • ağırlıkları arttır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...