Sizce hangisi iyi din adamı cübbeli ahmet hoca nihat hatipoglu yaşar nuri öztürk

cübbeli ahmet hoca nihat hatipoglu yaşar nuri öztürk sizce hangisi iyi bir din adamı arkadaşlar

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinin değindiği güzel konular var. Fakat Yaşar Nuri Öztürk biraz daha farklı mezhepsel yaklaşıyor konulara özellikle namaz konusunda. Cem etmeyi tüm zamanlarda yapabileceğimizi söylüyor bildiğim kadarıyla yani 3 vakit olarak. Nihat Hatipoğlu'nun alanı hadis ve doğal olarak kendisi de programlarında daha hikayesel anlatıyor, soru cevaptan çok. Cübbeli Ahmet hoca da mektepli değil ama alaylı. Bir cemaate mensup bu yüzden o da vaaz konularında daha ön plana çıkıyor. Tabi biraz daha gündemi takip ediyor Cübbeli Ahmet Hoca. Nihat Hatipoğlu ise genelde gündemden kaçınıp genel İslam bilgisine yönelmekte. Sadece bir hocaya takılıp kalmamak her hocayı objektif bir gözle dinlemek gerek diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Cübbeli hoca mektepli değil mi?

• Hocam derken benim hocam sizin değil mi dedim? Sağolun yeterince özgürlükçü düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben nihat hatipoğlu ve mustafa karataşı beğeniyorum sohbetleri falan Gayet efendi insanlar

0|0
    0|0
  • Nihat hatipoğlunu çok severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cübbeli Ahmet Hoca 1. numara benim için

0|0
    0|0
Yükleniyor...