Askere gidenler ya da yakınlarına sorum :(

Merhaba arkadaşlar. Sevgilim iskenderunda denızci Şu an acemi. Her gün arıyordu ailesini beni de arıyordu. Ama 2 gündür ne beni ne de ailesini arıyor. Belki cok yorgun oluyordur dycem ama cok yorgun olsa bile arıyordu :( bşey mi oldu hastalandı mı acaba yoksa pskolojsi mi bozuldu bir anda anlamıyorum. Zamanı olmasa bile yemek saatinde arayabilirdi.Benden soğumuşta olsa ki soğumadı, ailesini arardı onları da aramadı :( askerlik yapanlar bilir neden aramıyor szce?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Benim babam Subay ( Jandarma) hatta Iskenderunda görev yapmıştı :) küçüklüğümden beri askeriyenin içindeyim Sana sadece sunu söyleyim askerlik en akıllı adamları bile aptallaştırabiliyor..çok sahit oldum.(hava - deniz dısında) Psikolojisimi bozuldu acaba ? demişsin.# sanmıyorum denizciler rahat olur genellikle.Rütbeliside askeride..o açıdan sıkıntı yapma..Neden aramadığı konusunda çok farklı sebepler olabilir net bir şey söylenemez ama Askerlik sonuçta fazla kafana takma yarın bugün arar ;)

0|0
    0|0
    • İnsallah arar dediğinz gbi olur. Cok teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 1

• askeriyede öyle fırsat felan olmaz aramak için . ama akıllı adamı bile mal ederler orada . askerde rahat bırakmazlar bide çok sıkıntı çeker erkekligini bile alırlar yani :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim nişanlım 5 aylık asker boyle olmadı bizde ama sıkma sen bence senden kaçar sonra ve aradıgında özledim zaman gecmiyo deme sıkılıyo hemen bana destek olacagına yaptıgına bak diyo en iyisi bekle biraz o biraz ortamı cakar bakar ki kaçış yok arar zaten şuan daha nerde oldugunu anlayamaz kendimizden biliyorum biraz zaman aldı oraya alışması ya.. demek sende benim gibi askerin yarisin :) cok gurur verici bişey üzülme zaman hakketten geciyo gidiyo özlem adamı fena bağlıyo sevdigine iyi bişey biraz gevse güzelim:) Allahım sanada sabır versin sevgilinede hayırlı teskereler..

1|0
    0|0
    • Cok sagol canım. Allahtan kısa donem yksa daha çok üzülürdüm :( ayrı kalnca ınsan sevdgnin dgerini daha cok anlyor araya özlem gryor. Ben onu hc skmyrum zaten orda yeternce sıkıyolar. Sizi de allah kavustursun :)

• amin sende sağol canım bak bide kısa dönemmiş :) bizimki uzun :(

• Olsun canım vatan borcu snucta yapack bsey yok beklemek dşnda :( allah bütün askerlerimizi korusun.

Yükleniyor...