Erkekler neden kız arkadaşlarının geçmişleri hakkında soru sorarlar?

Geçmişte ne olmuşsa olmuş, ne bitmişse bitmiştir. Niye durmadan geçmişle ilgilli sorular sorar erkekler? Eminim sormayanları da vardır ama benim şimdiye kadar rastladıklarım hep sordular, hele bir de çaktırmadan sormaya çalışmazlar mı bazılarını, onlara da çok gülerim :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişini bilmen ilerde yaşayabileceğin olumlu veya olumsuz olayları çözmen için etkili olur.

Kişiler geçmişlerini hem kafaların da hemde yeni arkadaşların da tekrarlayıp yansıtmıyorlarsa geçmişin bir önemi yok. Bu günü görmek gerekir diye düşünmekteyim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aslında hoş birşey olarak karşılanmasa da geçmiş hakkında soru soruyorsa değer veriyor ve uzun süreli bir ilişki istiyor diye yorumlanmalı bence.

Birkaç kez görüp bırakmayı düşündüğü birinin geçmişiyle hiç kimse ilgilenmez...

0|1
    0|0
  • Sormayan varsa da merak etmeyen yoktur :)

Erkeklerde, ciddi bir ilişki düşünüyorsa kadınlar tarafından aldatılma, enayi yerine konma, oyuncak edilme korkusu var ki bunun olduğu da tonla örnek var. Bu yüzden o anki davranışlarınıza tam güvenemeyip geçmişten ipuçları arar. Geçmişinize göre bir değerlendirme yapmaya çalışır.

ikincisi, hepimizin içinde bazılarımız bunu kırmayı başarmış olsak da toplumsal yargılar var ve bu içgüdü "tamam bekaret önemsiz ama çok fazla da olmasın ya" şeklinde ortaya çıkabilir.

Üçüncüsü çevrenizde eski erkek arkadaşlarınızı görmek istemeyiz. Bizim haberimizin bile olmadığı bir tiple daha önce sevgiliyseniz ve hala görüşüyorsanız ihtimali rahatsız eder. sevgilimizin yanında "ben bu kadını bi zamanlar" diye düşünme ihtimali olan bir tip istemeyiz.

Dördüncüsü ciddi bir ilişkideysek neden geçmişimizi saklamak gereğini duyalımki.

0|1
    0|0
  • kız mı kadın mı diye merak ederler bence. yani yoksa geçmişi beni ilgilendirmez bu çok önemli unutmayın ki her erkek bütün kızlarla birilikte olmak ister ama evleneceği kızın bakire olmasını ister. ben bu çelişkiyi iyi niyetli insanların ben dahil açtıkları boşlukları telafi ettiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bir şeyler öğrenme çabasıdır o ama emin ol kafası çalışan erkek geçmişi hakkında çok az şey bilmek ister cevabından çekindiğin soruları sormayacaksın değil mi ayrıca kızlar daha geçmiş hakkında sorarlar

0|0
    0|0
  • bizde de bu durum tam tersi.. bi kere olsun ağzımı açıp da sormam merak da etmem ama sürekli soru alırım bu yönde ve hep tartışma çıkar

0|0
    0|0
  • niye genelleme yapıyor bayanlarımız?

0|0
    0|0
  • gelecekten pek ümidi yoktur da ondan geçmişten sorarlar ah o eski bayramlar var ya işte öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bir kadin olarak bile merak ediyorum kocamin gecmisini hala eskileri yuzune kavgalarimiz var , ki erkeklerin sormasini cok yadigamamak lazim cunki sana gercekden deger verdigini gsterdigini dusunuyorum cunki hic kimse 10 . El kariyla rvlenmek istemez , ayni biz kadinlarin kocamizin capkin olmasini istemedigimiz gb etrafimida onun sevgililerini gormek istemedigimiz gb

0|0
    0|0
  • zar takıntısı yüzünden kadına mal gibi bakanlar daha çok yapıyor bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...