Emar İlacının Laneti

Başı dönenler ve dönmeyenler, hepinize iyi günler... :) Daha önce çektirdiğim tomografide ventriküllerim silik çıkmıştı, bu kez daha ayrıntılı MR istediler ve bana OMNISCAN ilacı yazdılar. 2 gün önce satın aldım, yarın MR çekimine gireceğim. İlacı kullananlar yaşadıklarını yazabilirler mi? Okuyan herkese teşekkürler...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kanser ya da bu tarz rahatsızlıklarda moral iyi olmalı bence senin yanında bir olmalı her daim umarım anlamaışındır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yarın pazar nasıl giriyorsun sen ? tedavi ol dedimi hatırlıyorum sana

0|0
    0|0
    • Tedavi sürecine henüz girmedim.

• ilaçın bir sıkıntısı yok, birsey hissetmezsin

0|0
    0|0
    • İlaca gelince haklısın, iğnelerle damar yolu açmaya gelince aynısını söyleyemeyeceğim . 45 dakika boyunca 11 kez damar yolu açmaya yarayan iğneyi batırdı, ben kaçamasam bile damarım kaçıyormuş. Kendimi hedef tahtası gibi hissettim. :)

• bu kısmı biraz abartı olmus gercekten, bu kadar beceriksizini de ilk defa duydum alt tarafı damar yolu, kacıyorsa azıcık gerdirirsin olur biter :)

• Bir de yetmezmiş gibi bana asıldı :) Bence bilerek geciktirdi çünkü bebeklere bile damar yolu açabiliyordu.

• arkadaşlık isteimi kabul et lütfen..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu koldan verilen ilaç mı ? ben bir ilaçla girdim MR ye çok acıttı ya kablosu dolandı falan :/ üstümede acayip birşeyle sıkıştırdılar

0|0
    0|0
    • :( Kablo mu? Koluma televizyona bağlantı yapar gibi kablo mu bağlayacaklar yani? (Çok tekno-romantiğimdir...) Bunu bilmiyordum işte. Ne kadar sürdü ilaç vermeleri?

• yok adet olamıyodum ve sebep yoktu ortada

• Anladım canım. Büyük geçmiş olsun...

Yükleniyor...