Bir kızın ya da kadının mutlu olmasının tek yolu.....dır?

Evet istediğiniz gibi yazınız seçiniz.,benim fikrim böyle yani.

• Öpülüp devamlı pohpohlanması
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cinsellik ve seks
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • Bunlaradan başkası yalan yukardaki A ve B şıkkı tek gerçek....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Tek yolu yoktur. Bizler basit yaratıklar değiliz.

0|0
    1|0
    • Kolay mutlu olmak basitlik değildir

• Ahah, aferin sana.

Güzel laflar, tuttum seni.

<3

• Nasılsın boomerangg..

Kızlar Ne Diyor 6

• beni sevsin saygı duysun mutlu etsiz yeter..)))

0|0
    0|0
  • sevmesi ve sevgisine karşılık bulabilmesidir..

0|0
    0|0
    • Diyelim beni seviyorsun bende geceleri altımı ıslattığım için muşamba bez bağlıyorum bu durumum geçmiyor evlenirken söylesem benle evlenip sonrada muşamba bezle beni bezleyip muşambalarımı balkona asıcak kadar severmiydin?

• sen ne içtin alla sen bir söyle

• Hayır ya soruyorum zor durumlarda tepkinizi destek olma dereceniz diye örnek verdim ee cevabın ne balkon yerine çamaşır askılığına mı asardın yokya ben kimseden çekinmem o benim sevdiğim millet görürse görsün gene balkona mı asardım muşambaları mavi ve pembe.)

• Sevildigini hissetmesi ama mutlu kadını bırak mutlu insan yok

0|0
    0|0
    • Diyelim beni seviyorsun bende geceleri altımı ıslattığım için muşamba bez bağlıyorum bu durumum geçmiyor evlenirken söylesem benle evlenip sonrada muşamba bezle beni bezleyip muşambalarımı balkona asıcak kadar severmiydin?

• Sağol gece en son yatarken yatıcağım vakit bağlıyorum ama çokta rahat olmuyor sıkı bağladığım için birde muşamba bez sıcaklık yapıyor sonuçta zor,elin değse yapışır gibi oluyor muşambanın yapısından ama alıştım yani mecburen sonuçta yatağa geçmesini önlüyor...

• Sevdiğim kişi sadece benim olsun

Karşılıklı sevgi ve saygımız daim olsun..

0|0
    0|0

• Ben o genellemenin içine asla girmeyecegim..

Ki siz erkekler de ağlayan kız gördünüz mü hemen bırakırsınız oyle..bu da bir "Genelleme" üstüne alınma lütfen..

• Tamamda kızlarda erkeğin böyle sorunu olsa sana değese soğursun ya aylin benim sorunum var söyle aşkım ben geceleri altımı ıslattığım için muşamba bez bağlıyorum evlenirsek sorun olur mu kız aylinde ya ali dur ben bir lavobaya gidim diyor sen ordanda sevdiğine gözükmeden birkaç sonra numaralarını sil,sonra alimde anlıyor ki bu beni sevmiyormuş sorunumu öğrenince kaçtı diyormuş ya ya..

• Bana değer vermesi, el üstünde tutması.

0|0
    1|0
  • bir kadını mutlu etmenin sadece a ve b şıkkından ibaret olduğunu düşünüyorsan hayatında mutlu kadın yoktur

0|0
    0|0

• bu kadar uzun bir cevap yazdım yardımcı olmak için, ama verdiğiniz cevaba bakarak boşuna yazdığımı anlıyorum. bye

• Tamam özür dilerim lütfen hassas olduğıum için yazdım kızma lütfen özrümü kabul et?

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerçek ve candan karşılıklı bir sevgi. Gerisi inanın hikayedir...

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki hiç güven vermiyorlar o yüzden onların ezilmesi ya da ezen erkekler hoşuma gidiyor az bile yapıyorlar herkes hakkettiği gibi yaşar dikkat ettin mi kibar erkek olunca bakmazlar nerde bozuk yamuk adam var hoşlanırlar senin yorumun ne bu anlattıklarımla ilgili ne dersin acaba arkadaşım.

• Benim şöyle bir varsayımım vardır: İnsan ne sunarsa onu arayanı bulur. Onu bulan kişi, onun olduğu(istediği) kişidir. Yani ikisi de aynı kişidir. İstisnalar her zaman olur...

Daha açık bir benzetme ile pazardan domates alacaksan biber tezgahına gitmezsin, domates tezgahına gidersin... Çünkü sen domates arıyorsundur ve o da domates satıyordu :))

Olay burada bitiyor ve istediğini ve nerde arayıp bulacağını iyi analiz etmen gerekiyor..

• Orası öyle haltları yerler böyle nerde çıkık ondan sonra oh kalırlar zor durumda birde naneyi yerler çocuk falan sonra erkek kaçar ne oldu kızım sen çok seviyordun o serseriyi he şimdi çocukla karnında kala mı kaldın sonra biliyorsun aa bir bakmışsın kızımız kendini parçalıyor perişan halde itibarı sıfır aynen arkadaşım dediğin gibi yükseklerde uçup aklı belinin üstünde olmayanların hazin sonu kendi eden kendi bulur onun dışında elbette vardır doğru dürüst kızda ama çok azaldılar onuda diyimyani

• hepsi bence

0|0
    0|0
  • duygunu hissettir

0|0
    0|0
  • Para harcamak'tır..Hepsini mutlu ediyor

0|0
    1|0
    • Aynen paracıdırlar salak gibi yıllar önce safım 19 yaşında iken kızla sözde takılıyoruz cepten arıyor kontör istedi param yok ayağına ilk defa almıştım yolladım sonra zaten aramadıda artı beni kullanmış zarar etmedim 10 lira kaybettim ama bir ömür tecrübe kazandım helali hoş olsun kaybettiğim bir ömür tecrübe verdi 10 liraya böyle bilgi nerden alınıcak seneler önce yani.

• Başlığa bak avanak.

• Takıl sen kafana göre, kahin kılıklı artiz.

• Basit biriyse g.tünü kaldır yeter ondan mutlusu olmaz bu hayatta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...