Bu kaza haberi için yorumlarınızı çok merak ediyorum !

link arkdaşlar bu linkteki kaza haberi için yorumlarınızı çok merak ediyorum gördüm ve çok üzüldüm çünkü belki bizden yaşça biraz büyüklerimiz masum bir kaza gibi görebilir ama çok belliki bu kızcağız bir şerefsize kanmış artık kıza ne yaptıysa o yaşta bu kadar bağlamış sonunda gezerken tozarkende kaza yapıyorlar ne işi vardı o adamın arabasında bu kadar küçük bir kızın lütfen uyarıyorum özelikle kız arkadaşlara.. tabiki erkek arkadaşınız olucak olsunda ama bu tip şerefsizlerden biri olmasın çok sağlam temiz çocuklar geliyor onalrın teklifleri geri çevriyorsunuz nerde bir işsiz güçsüz var onalr geziyorsunuz neymiş heycanmış size hep çektiren kişilere açık oluyorsunuz bırak lütfen..bakın iyi bakın bu habere sizin sonunuzda bu olabilir çok uzak değil !

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• kötü bir haber evet ve dediğin kafa yapısında olan hemcinslerim çok fazla.tabi hatayı tek yerde aramamak lazım.neyse yapacak bir şey yok,Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
    • kanmayın yaa lütfen kanmayınn !

• umarım bu haberlerden örnek alıp hareket eder çoğu kişi.cidden çok üzücü.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kaza ile şerefsizliği nasıl bağdaştırdın anlayamadım..Adam bilerek kızı öldürdü mü diyorsun yani?

Kaza adam seçmiyor ki..Herkesin başına gelebilir..

Ha dersen ki direksiyonda tecrübesiz muhtemelen yaştan dolayı, bir dereceye kadar mantıklı..

30 yaş, 40 yaş insanları da ailesini kaybediyor kazalarda..Şerefle alakası yok bunun..

0|0
    0|0
    • yok bahsetiğim konun kaza ile alaskı yok kazanın temeli ile alaskı var ! kzıa hava yapıcam diye biraz hızlı gitmenin o yaşta bir kızın ve o saate o erkekle ne işi var onun alaskı var

• Yahu kaza bu ailesiyle giderken de olabilirdi. Gereksiz yorumlara girmeyelim ölünün ardından.

0|1
    0|0
  • Bilgilendirdigin için bizden saygılar abim.

Olmuşla ölmüşe çare yok.Arabada olmasının nedenini bilemeyiz daha 19 yaşında bir beden..

Cidden moralm bozuldu ya.

0|0
    0|0
    • bende aynen şok oldum odan paylaşmak istedim ben kimsenin erkek arkdşaı olmasın demiyorum askine olsun diye savunanlardanım ama bu tip kişilere kanmayın artık şimdi diyemedğidme birçok sözvar ama sanırı anlyıorsunuz hepsnini büyükşehirlere göten sonra arttı mesela bu işler

• kötü olmuşş hep araba sevdası yüzünden oluyor bu kazalar çok film izliyorlar çıkıyorlar trafik canavarlığı yapıyorlar mutlumusun şimdi bir insanın canına mal oldu :S

0|0
    0|0
    • arabayada bir baksana o arabaının trafikte olması bile şaka gibi yaaa ..

• Gercekten de cok kotu olmus yazik gunah ya...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilgilendirmen çok iyi. Helal olsun. Ahh kızlar bir anlık heves uğruna maceraları kapılıp hayatınızı tehlikeye atmayın. Efendi insanlarla daha mutlu olacağınız kesin...

0|1
    0|0
    • yaa aslında bu zamana kadar gördüğüm birçok kız böyle... üzülüyorum onalr için sende çok rastlamışsındır sanırım.. hepsi aynı dertte afedersin işleri bitiyo sonra elemanın peşinden koşmaya başlıyolar hep aynı hikaye bıktım

• erkekler iyi aşık rolü oynayabiliyor. İşini gördükten sonra da kızı bir köşeye atıyor. Çevremde bu duruma düşen bir sürü cahil kızlar var. :(

Yükleniyor...