Yabancı kısıtlaması bütün spor dallarını kapsamalı mı ?

Futbolda başta Galatasaraylılar olmak üzere bir sürü kulüp kısıtlamanın kalkmasını istiyor haklı ya da haksız konu bu değil, peki aynı kulübümüz ısrarla yabancı kontenjanı kalksın diye istersen atletizim de Fenerbaçe ve ENKA nın yabancı devşirme getirmesine karşı çıkıyor hangisi doğru ?

link

Spor sadece futbol mudur ?

Bir duruş sporun branşına göre değişir mi ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Detayda vermiş olduğun soruya dayanarak cevap vereceğim. Zira genel olarak futbol hakkında fazlasıyla cahilim.

Spor kapsamlı bi' sözcüktür. Ve yanlış hatırlamıyorsam paylaşmak, dağıtmak anlamına tekabül etmekte Latince'te. Şu an bizim ülkemizde "spor" denince akla futbol geliyor. Ancak dediğim gibi, spor alanı geniş bir terimdir ve yalnızca futbolla sınırlı değildir.

Bana spor dediğinde aklıma hareket gelir, zinde kalmak gelir. Açıkçası futbolla bağdaştırmadığımı bile söyleyebilirim.

"Tek spor sekstir, herkes kazanır. Hepsi bu."

0|0
    0|0
  • Bence her spor dalını kapsamamalı zaten basketbol'da falan da var yabancı kısıtlaması ama basketbolda dünyanın en iyi ülkelerinden biri olduğumuz için sorun olmuyor bence

0|0
    0|0
  • türklerinin önünün açılması için bu şart bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• işte bunu galatasaraylılara anlatamıyosun,gerçi onlar anlıyorlarda anlamak istemiyorlar,futboldada 3 sene öncesine kdar böylelerdi,neymiş yönetim değişmişmiş,ulan sanki bilmiyoruz galatasaray yönetimini inan kıraç'ın yönettiğini.

0|1
    0|0
  • zaten avrupada başarımız yok spor dallarında bide yabancı kısıtlamasını diğerlerinede getirirsek oturup ağıt yakmaya başlayalım kesinlikle yabancı kısıtlaması çok saçma bir karar ben sadece futbolda değil bütün spor branşlarında böyle bir kısıtlamaya karsıyım

0|0
    0|0
  • Bence kapsamalı 10.04 yapıyormuş eleman. Bizimkilerin de Usain Bolt'un yeğenini mi getirelim demesi gayet normal. Hadi futbolu geçtim atletizm falan buralarda da bunlar olursa bizim Türk sporu bir yere gelemez bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...