Ya ikinci kadınlar .... onlar mı hep suçlu ?

ilişkilerde her zaman ikinci kadınları suçlarız ... vurun kahpeye mantığında yaklaşıp ikinci kadınlara yapmadığımızı bırakmayız . evli kadınlar bile kocasını boşverip ikinci kadını suçlarlar ... yapmadıklarını bırakmazlar . rezil edip onu kendi hakimiyetlerini sürdürme isteğindedirler . kendi kırılan gururunu vs hiçe sayar diğer kadınla rekabete girerler . acaba kim ne yaşı kaç benden genç mi güzel mi ?bir sürü şey düşünürler . belki o ikinci kadın adamın evli olduğunu ya da sevgilisi olduğunu hiç bilmiyor . ya da bir oyunun içinde buldu kaptırdı kendini . bunu kimse düşünmez . aslında en çok yarayı alanda odur . çünkü hep ikinci kadındır . bir erkeğin hayat boyu birlikte yürüyeceği çocuklarının annesi olucağı kadın değildir . bir ailesi yoktur .bütün bu acılarla yaşarken birde hedef olur . gönlü kaymıştır belki bir vicdansızın szölerine inanmıştır . ama kimse onu savunmaz . herkes vurmaya çalışır . toplumun dışına itilir .. ben en çok onlara üzülürüm kim ne derse desin ...hırsızın hiç suçu yoktur çünkü ... hep o kadındır .. yuva yıkmaya çalışan ,kötü kadın ... filmin sarışın kadını hep ...

not :)hayatımda bir kere ikinci kadın oldum bilmeyerek . ama adam evli değildi sevgilisi vardı ... yani evli erkekle birlikte olmuş sonra gelmiş buraya soru açmış demesin kimse ... herkes elini vicdanına koyup sorumu cevaplasın ..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• biz erkekler doğuştan suçluyuz zaten bırakın da bari ara sıra ikinci olanlar dan da yanımıza suçlu alalım bir tek erkek suçlu olmasın sevgiliysen en başta tek olduğundan emin olacksın arkadaş öyle haftasonları ve akşamları boş bırakmayacaksın tek olduğundan emin olana kadar ... gerekirse gizlice takip edip evini bulacak ve evli mi değil mi öğreneceksin ... öyle gözü kapalı inanmayacaksın her denene ... tamam karısını aldatıp ikinci üçüncü yapan erkeğe laf var ama ikinci üçüncü olna kadınlar da bu kadar saf olmasın be kardeşim

0|0
    0|0
    • nerden bilebilir ki . gurursuz gurursuz araştırma mı yapıcaz bide adamların arkasından ..

• bu gurursuzluk değil tedbir ... madem erkeği suçlayıp kadını aklamak istiyorsun bunlar yapılmadan olmaz yoksa her kadın bal gibi de hisseder bal gibi de anlar ikinci olduğunu ama vazgeçemez kendini kandırır sonra da "beni kandırdı" der ...

• yoo hiçde öyle birşey yok

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadın dediğin karakter sahibi olacak çünkü anne olacak. Eğer ikinci olmayı bile kabul edebiliyorsa gitsin kafasına sıksın ondan anne değil hizmetçi bile olmaz. Bilmeyerek olan durumsa çok farklı orada tek suçlu erkek

0|0
    0|0
    • üfff kime ne anlatıyorsam neyse boşver kardeşim ..

• işte bunlar hep seks

0|0
    0|0
    • keşke şeyinizi çalıştıracağınıza birazda beyninizi çalıştırabilseniz

• yargısız infaz yapma ben 2nizi idare eden adam hakkında tahminde bulundum

• Tek suçlu hormonlar.

0|0
    0|0
    • ne rahat dimi

• iyide suç varsa iki tarafta suçludur .. yani o evli erkekte evliyle olan kadında . sadece kadın suçlu değildir

• ben hiç kadın suçlu diye bir tabir kullanmadım, kadını suçlayacak en ufak bir kelime dahi etmedim farkındaysan :) aksine, dikkat edersen, sürekli erkek suçlu dedim...seninle aynı fikirdeyim kısacası...okta da var, yayda da var ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sükür et ki ögrendin. Haberi olmayanlar ne yapsin...

Bu yasadiklarindan ders cikar daha saglam adimlar atarsin bundan sonra umarim.

0|0
    0|0
    • bende heberi olmayıp suçlanan sürekli kötü gözle bakılan kadınlar için yazdım

• böyle erkekleri Allah ıslah etsin diyorum onlar için kadının duyguları önem taşımıyor onlar kendi menfaatleri için yaşıyorlar ,bir kaç sevgiliyi bir arada idare etmek moda oldu

0|0
    0|0
    • evet .. kendi çıkarları uğruna kendi egoları zevkleri uğruna insanları kandırıp sonra hayatların a devam ediyorlar

Yükleniyor...