Bugün oynanacak Kayseri Erciyesspor-Galatasaray maçı nasıl sonuçlanır?

Spor Toto Süper Lig ilk yarının kapanış maçında Erciyes'e -6 derecelik bir havayla konuk oluyoruz.Dün sürpriz midir bilmem ama Kasımpaşa ve Beşiktaş'ın yenilmesiyle bizim de yenileceğimizi düşünenler yanlış düşünüyor çünkü 3 puanımızı alıp ilk yarıyı 2.bitireceğimize eminim,2.devreye daha moralli girmemiz için de gereken bu bence.Mancini'nin gelişiyle çoğu maçı 2-1 kazandık ama ben 2 ya da 3-0 bitebilir diye düşünüyorum.Hava koşulları umarım zorlamaz Aslanları.

Hikmet Karaman'a ilk maçının iyi geleceğini sanmıyorum daha önce 4 kez karşılaştığımız düşme hattında olan Kayseri Erciyes'i 3 kere mağlup ettik.3-5-2 sistemi ile başlayabiliriz gidişata göre Mancini'ye kalır her şey.

Muhtemel 11 şöyle; Muslera, Sabri, Chedjou, Semih, Riera, Yekta, Melo, Selçuk, Sneijder, Burak, Drogba

Hakem ise Tolga Özkalfa.Rüyamda Drogba'nın enfes asistiyle Burak'ın gol attığını gördüm rüyalarım gerçekleşiyor her zaman bence aynısı olacak:)

Bugün ayreten bayan ve erkek basketbol takımlarımıza da başarılar diyorum!

Son sözüm:BUGÜN GÜNLERDEN AŞK,BUGÜN GÜNLERDEN GALATASARAY!

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geride kalan maçlarda deplasman karnemiz çok kötü artık buna son vermeliyiz ligin 2. yarısında Mancini deplasmanda kazanan bir takım yaratmalı çünkü Şampiyonluğu deplasmanlardaki performansımız belirleyecek.

Muhtemelen bugün Sneijder´in öne çıkacağı Drogba ve Burak´ında ona ayak uydurarak 3 farklı galip geleceğimiz bir maç olacaktır

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Pek zorlancağımızı düşünmüyorum özellikle ilk dakikalar da golü bulursak ve zaten erciyes takımı yediği gollerin çoğunu ilk 15 dakka içinde yemiş erken gol rahat galibiyet getirir benim düşüncem

1|0
    0|0
  • İlk yarı :1

İkinci yarı : 0

1|0
    0|0
  • mancini, trabzon maçındaki 11'i bozmaz bence. bir tek, ts maçında skoru korumak adına chedjou'yu kulübede bekletmişti. bu maçta ona ihtiyacımız yok onun yerine bruma kulübede olmalı. tesadüf mü bilmiyorum ama drogba, bu sezon attığı 7 golün 5'ini deplasmanda; burak ise attığı 9 golün 7'sini arena'da atmış. drogba maça ağırlığını koyar, zorlanmadan kazanırız.

1|0
    0|0
  • Galatasaray banko ama idda oynayanlara üst ve kg var öneririm ayrıca handikap Galatasarayda diyebilirim

1|0
    0|1
  • zor bır mac olabılır dıye dusunuyorum: umarım galıp gelırız:) bır sıfır olsun bızım olsun

1|1
    0|0
  • Galatasaray3-kayseri1

1|0
    0|0
  • Galatasaray mutlaka kazanır bence.

0|0
    0|0
  • yenecez tabiki gs şampiyon olcak yine :) ama kayseri ligde kalmalı yılda birde olsa gs yi izliyoz

1|0
    0|1
  • iddia oynayan arkadaşlar uzak dursun 3 ihtimalli bir maç çünkü erciyesi hikmet karaman devraldı ve ne yapacağı belli olmaz

1|0
    1|1
  • 2 olur... sonuc

1|0
    0|0
  • bi zahmet erciyeside yensin yani. elazığı erciyesi yenemeyeni dövüyorlar

1|0
    0|1
  • Hardcore olur...> )

1|0
    0|0
  • :) insallah dedigin gibi olur

0|0
    0|0
  • erciyesin seyircisi yok evimizdeymiş gibi oynayacaz.inşallah Ts maçındaki 11 sahaya çıkar.

0|0
    0|0
  • cimbom yenilsinde puan farkını koyup şampiyon olalım :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• bu işte tamamdır renktaş :)))

1|0
    0|0
  • Galatasarayım yener diye düşünüyorum yenmelii de zaten :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray alacak, umarım.

Tencere ile kapak olsunlar.

1|0
    0|0
  • Berabere bitebilir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...