Büyüler hakkında bilgisi olan var mı?

arkadaşlar bir yakınım kendisine büyü yapıldıgını söyleyip iple baglanmış 5 tane çubuk gösterdi çubuklardan biri digerlerinden büyüktü 2 adette ufak kagıtlara yazılmış arabca yazı vardı arabasında buldugunu söyledi bende büyünün bozulması için dualar okuyarak bunları yaktım :) şimdi ise bu yakınım olan şahsın ayak yapıp bana büyü yaptırmış olabilecegini düşünüyorum. Sizce bu durum nedir böyle bir büyü gören duyan var mı?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir aşk büyüsünü bilirim,başka da bir şey bilmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iyi bir hocaya görünmen yeterli olur.

0|0
    0|0
  • Bak hocaya mocaya görünmek,saçma sapan bir şey.Bunlar batıl inançtır.Evinde Kuran olan,namaz kılan,camiye giden insana büyü müyü olmaz.Böyle işlere sakın girme.Günahtır.Şeytan aklını sürekli ona yormaya çalışıyor ve sende galiba etkilenmeye başlamışsn.Sakın ha böyle işlere gireyim.Muska faln ip bağlayayım yapma.Allahına dua et bu yeterde artar ve ne olur ne olmaz sen gene tövbeni et.

0|0
    0|0
  • arapça yazıları hatırlıyor musun baksaydım bi

0|0
    0|0
    • harekesiz yazılmıstı 3 harf vardı doktor yazısı gibi oldugu için okuyamadım ama aortadaki harf r idi

sanırım adım yazıyordu

• büyü müyü pek inanmam ya arapça bile olmayan arap alfabesi kullanıp saçma şeyler yazıp seni kandırmıştır belki

• Inanmayin boyle seylere ya batil inanc bunlar hep.Allah bu konuda noktayi koymus "ben dilemedikce kimseye hayir ve ser dokunmaz"sozuyle.yani arkadasina yapilan o ocuk bocuk degnekli buyunun once Allah tarafindan onaylanmasi gerekiyo :)

0|0
    0|0
    • Dogru soyluyorsun Allah dilemedikçe olmaz fakat peygamberimizin şu sözünü dikkate aldıgımızda büyünün var oldugunu ve yapılabilecegini açıkça anlıyoruz '' Büyü yapana ve yaptırana Allah lanet eylesin'' demiş

• Iste buyur buradan yak kuran nin neredeyse butununde Allahin tutumu ben istemedikce hic bir sey olmaz yonunde.hadislerde de buyu yasaklaniyo.buyunun etki edebilmesi icin Once Allah in onayi gerekmiyormu? Yani hem izin verip hep lanet eylemesi mantiksiz degil mi? yani

• Peygamber efendimize de büyü yapılmış ve büyü vardır..

Iyisi kötüsü yoktur, yapanda yaptıranda Allah'a şirk koşmak olur.

• batıl inanç hepsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• inanma böyle şeylere abdülhey batıl inanç bunlar

0|0
    0|0
  • Hic duymadim yanliz arabada bulunmasi cok kolay olduysa olabilir olaylarin gelisimi onemli basitse sana yaptirma olasiligi var

bide soyle bir durum var buyu yapilacak kisiye bu sekilde bisey yaptirilmaz icitiril yedirilir ama bu olmaz yaptilarsada bir ise yarayacagini sanmiyorum

0|0
    0|0
    • arabasında başka bir sey ararken buldu o an bende yanındaydım agladı falan durum böyle olunca bende erkeklik yaptım :) sonradan aklım başıma geldi

• ne bılgım var ne ınancım var büyüye

0|0
    0|0
  • sizin arkadasin level`i yuksek, ki zaten ben fighter seviyorum agzina agzina vurcan ne buyusu

0|0
    0|0
Yükleniyor...