Günlerdeki kadınlar neden böyle davranıyor

normalde üniversite okuyorum kendi şehrimde. tanıdıkların günleri falan olunca gidiyorum. beleş yemek sonuçta hem de bir sürü çeşit ^^ yaşları da çok yok çoğu genç. bu kadınların geneli kocalarını anlatıyor. hatta yatak muhabbetlerini bile anlatıyorlar. başka konu yokmuş gibi. neden elaleme kocanla nasıl seviştiğini anlatırsın ki kocanı mı pazarlıyorsun kendini mi bunun sebebini anlayamıyorum

2. olarak da mesela biri yeni bir şey almış evine hemen birisi bunu farkeder ve "aaa yeni mi aldın çok güzelmiş eşime söylerim hemen bana da alır" vs. kadının evinde ne var ne yok neyi yeni neyi eski nasıl akıllarında tutuyorlar mübarekler

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• (bkz:facebook kullananlar)

0|0
    0|0
    • facebookla ne ilgisi var ki

• facebook kullanmıyorsan bunları nereden biliyorsun. ben kullandığım halde bilmiyordum

• canım sıkılınca kullananlara bakıyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• işte ilerde böyle tiplerden olmayacak buradaki her kıza şunu garanti ederim hayatları mutlu ve huzurlu geçer..

0|0
    0|0
  • ben sanırdım ki erkekler yedikleri haltı öve öve anlatırlar demek ki bayanlarda da bu varmış yazık üzülüyorum o tür mahluklara

0|0
    0|0
    • yabancıyı değil bir de kocalarını anlatıyorlar çok acayip

• bu erkekler arasında çok yaygın bir ahlaksızlıktır adam utanmadan zina yapmış sankı yediği bok iyiymiş gibi kendini öve öve anlatıyor ki ALLAH katında en kötü çirkin şeydir yaptığı günahı ıyımış gibi anlatması

• Boş ver sen tıkınmana bak :))

0|0
    0|0
    • asıl amaç o tabi :D

• yok ya ayda yılda bir gidiyorum zaten bırak yiyeyim onu da

• Yiiiii yiiiii afiyet olsun:))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...