Sevgilinin telefon karıştrma olayını nasıl yorumlarsınız?

Günaydın.sorum şu kızlar sevgilisinin telefonunu karıştırmak istese bu erkeğin gözünde nasıl bir izlenim yaratır.benim mesela 2 yıllık bir ilişkim var en başında telefonlarimizi bir defaligina kontrol ettik ve sonrada zaten yeni hat aldik ve ben belki bir iki kez daha bakmisimdir ama o hiç bakmazdı.aradan zaman geçti baya şirket hattı oldu bir işe başladı ve aylarca benden uzak tuttu sonra bir gün mesajlarina baktım zorla elimden aldı kızlar askinti olmuş vs . O krizi yeni atlattık ve şimdi ben özel hattına taktım kafayı gerçi onu saklamazdi bazen alırdım ama hic mesajlara yda rehberine falan bakmadım yanımda arananlari acardi birini ararken görurdum sizce ona da bakmak istesem kendimi küçük dusurmus olurmuyum hiç bulaşmayaym mı..

Güncellemeler:
Neyseki iki telefonuna da baktım çıt ı çıkmadı.bişi de yoktu zaten bu gece rahat bir uyku beni bekliyor gibi :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• içinde de bir şüphe olur senin. baksan olmuyor bakmasaaan olmaz :/

0|0
    0|0
    • Malesef .çünkü diger telefonunda olanlar zaten beni bu duruma getrdi daha çok artik telefonlarini görünce bile psikolojik olarak aklima gelio ve igreniyorum

• ona da bunları söyle

Erkekler Ne Diyor 3

• bence bak sonuçta insanlar süpeyle yasamaz mesaj bakmanda tek hada olda olmaya bilir belki başkaları kafasını karıştırıyordur ... hhemde kıskanmak seninde hakkın

0|0
    0|0
    • O da hep oylr dedi bn bisi yapmadim dedi arkadsmz var ortak o da soledi yanmda kiza mesaj atti benim sevgilim var dedi.die soyledi ama aylarca benden saklamasi kafam cok karisik mevzu gecti gibi ama blemiorum bn rahat degilim

• Dogru diosun ama bn seviyorum o da seviyo ki boyle sakladı yoksa ayrilirdik ya da bn ayrilirdim hatta ayriliyodum birakmadi beni simdiden sonra da olmazsa bir sorun olmaz heralde :)

• inş olmaz anlayışlı olduktan sonra hiçbir sorun olmaz emin ol o kızdıgında sen altdan al sen kızdıgında o alsın yeterli olacaktır emin ol

• ben baktırmam yani benden izinsiz baktırmam ne o çocuk gibi

0|0
    0|0
  • Hangi sevgilimin telefonuna baksam ilişki o an bitti. Cehalet mutluluktur demiyorsan kesinlikle bak.

0|0
    0|0
    • Bisi cikcak die bakmaya korkuyorum ya da yanlış anlarım sonra beynimden atamam diye

• Ciddi bir ilişkiyse bak o zaman her türlü aklın kalır zaten.

Kızlar Ne Diyor 6

• şahsen sevgilimin telefonuna bakmak istediğim de bir kaç sn düşünme payında bile şüphelenirim enden düşündün de vermedin hemen diye ki göstermezse zaten full şüphe yumağı şeklinde olurum

ki sevgilimde istediği zaman benim telimi kontrol edebilir bişi demem

0|0
    0|0
  • klasik tantana sen bana güzevmiyor musun la başlayan tartışmalar zamanında benım de içimi kemiren bir olaydı

0|0
    0|0
  • O benimkini karıştırıyor vallahi.

Bende onunkini, ağzını bile açmaz.

Yok da elimden alması seninki gibi.

Kıskanıyorum, ne yapayım ?

0|0
    0|0
  • Bence bak bana öyle yapsa şüphelenirdim

0|0
    0|0
  • pek iyi yorumlamam