Benı bırakıp gıttıgın ıcın senden nefret edıyorum dedı. yardımınıza ıhtıyacım var beyler:(

eskı erkek arkadasımla mesajlasıyoduk konu ayrılmamıza geldı. bana ayrıldıgımız senın ıcın daha ıyı oldu dımı dedı bende, hayır bazen benden nefret edıyomus gıbı davranıyosun bunun nesı guzel olabılırkı dedım. o da bana, evet* eskıler aklıma geldıkce senden nefret edıyorum sırf benı bırakıp gıttıgın ıcın senden nefret edıyorum dedı.. bu ne anlama gelıyo? benı hala sevıyo olabılır mı cunku sanırım ben onu hala sevıyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyosan neden bırakıp gittin diye sorsam ?

Öyle yüzüstü bırakılıp gitmek herkese koyar :( Seni terketseydi napardın bir düşün ?

Seviyosan bile açıkça belirtki bilsin yoksa öfkesi ağır basabilir ya da sevdiğini belli edene kadar boş yere üzülmeyin...Zaman geçiyor, aşk varsa devam etsin kaldığı yerden inan hiçbişeyi ertelemeyin, yarın bir başkasıyla olabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sana nasıl yardım edeyim aynı sözleri bende birbaşkasına söylüyorum her fırsatta..

0|0
    0|0
  • bence senin sanmında çok sevmiş sen o sevgiyi görmezden gelip gitmişsin çocuk bunu kaldıramamış hep senin suçlayarak askını nefrete dönüştürmüş.. belli bir zaman sonra istesede istemese uzaklaşır insan

0|0
    0|0
  • Evwt seni seviyor sende onu seviyorsun bir aya kalmaz barisacaksinizda ama sonra sen tekrar ayrilmak isteyeceksin .

0|0
    0|0
  • seni sevmiyoğum kahyolsı pislik

0|0
    0|0
  • Sevgi sitemden dogar o da sana sitem etmiş nefret olarak konuşmuş sadece

0|0
    0|0
  • SENİ seviyor tabi canın yandıgı için öyle demiş

0|0
    0|0
  • hayır senden direkt nefret ediyor aynısı bende de var çünkü

0|0
    0|0
    • bız cıkarken benı cok sevıyodu ben ona senı arkadasım olarak goruyorum falan dedım cunku arkdasımdı her neyse gecen arkadasımla konusmus tekrar cıkmayı dusunuyomus benımle. acaba ıntıkam falan mı almayı dusunuyo?

• aşk yapılan ihanetin sonucunda nefreti doğurur...

• ayrılalı ne kadar oldu?

seviyorsun niye bıraktın?

ayrıca nefret bir sevgi göstergesidir acı çekmekte öyle ama hiç birşey hissetmemek en kötüsüdür

0|0
    0|0
    • 4 5 ay oldu benden sonra bır kızla cıktı ama amacı benı unutmaktı yanı arkadasıma oyle demıs. bız cıkarken onu sevdıgımden emın degıldım yanı sevıyodum ama daha cok arkadasca gıbı gelıyodu. sımdı tekrar arkadasız yenı anladım sevgımın arkdasca olmadıgını. cunku ondan baska kımseyı ıstemıyorum sureklı onu dusunuyorum falan.. arada bana cok ıyı davranıyo arrkadasca sarılmalar falan surekle benımle ugrasıyo mesela

• çok safsınız ben ayrılalı 8 ay oldu hiçbir kızla çıkmadım hiçbir zaman unutmak istemedim, hiçbir zaman sarılmadım sizin kafa yapınız farklı bence.sen bilirsin sizin ilişki 100 kerede bir araya gelseniz biter evlensenizde boşanırsınız çok dengesiz

Kızlar Ne Diyor 3

• seni çok sevmiş ve canını yakmışsın. ama artık o sevgi tamamen nefretle dolu. o sevgi kalmamıştır yani

0|0
    0|0
  • Ben de şu sn aynı duyguları taşıyorum sadece nefret

0|0
    0|0
  • muhatap olmamaya bak sen,çünkü her şekilde canın yanacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...