Günaydın pampişler ya nasılsınız ?

Evet günaydın bugün cumartesi uzun haftasonu tatilinin (bi kısım burjuva için) ilk günü biz eşek gibi çalışıyoruz (bakmayın la patronum ben 1 saat sonra çıkıcam :D) bugün neler yapacaksınız ? bu arada link videonun altında ki yorumları okuyun bu da benden size hedaye :D (soru sordum sapıtmayın yönetici arkadaşlar) ? +1 herkeşlere gizli sende gel ameka

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• linke koptum resmen ya yorumlar on numara olmuş... hatunda sumo güreşçisi gibi çocuk bir şansımı deneyim demiş ama kalıbına bakmamış belliki fizik dersinden kalmış okurken (:

Bugün Ankara sonunda "-" değerlerin üzerine çıktığı için biraz dışarda hava alıp akşamada eğlenmeye bir kaç mekana gidebilirim ama ilk önce şu işlerin bitmesi lazım :/ herkes senin gibi patron olmuo ne yazık ki (:

0|1
    0|0
    • o kadar iş var tikerim işi gücü dedim oyun oynuyorum :D

• ya bırak ruh hastası bencil ipnoş o müşterilerin %99u

• onlar olmazsa senin iş yerinde olmaz ama öyle bakma duruma onları gördüğünde gözlerinde TL işareti belirlenmeli (: yaşasın kapitalist düzen :P

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• kahvaltı yapmakla uğraşıyorum bir buraya da bakıyım erdim ne var ne yok hazır çarşıya çıkmışken

0|1
    0|0
  • Güne büyük bir bacak ağrısıyla uyandım okul futbol takımı antrenmanından dolayı (ayak demiyorum dikkat edersen). 1 kaç saat sonra sap arkadaşlarım gelecek pes oynayacaz :)

0|0
    0|0
  • Günaydın panpa deliye her gün tatil takılıyorum

0|1
    0|0
  • Günaydın..

Çalışıyoruz maalesef..

0|1
    0|0
Yükleniyor...