Her zaman aynı hatayı yapıyor, ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar . Benim bir sevgilim var. Bu çock çokta önce sevglmdi ama ayrlmştk aradan zaman geçşede beni geri kazanmak içın bir çok şey yapti en snunda kazandi ve bayadir birlikteyiz beni çok kıstladi dşari ble çkartmyodu ben bunlari kbl ettm cunku bu sevdgn insan içn yapilack çok küçk bir vazgecme . Benim facem yoktu ama o kapatmadi snra bir gün grdgni ögrndm bunun içn ayrldk ama fzla sürmedi bariştk kapatacgni ve bdaha yapmycgni söyldi tm ddm ama gecn gün yne grmş we ben ögrndm btrdm daha bna açklama yapyo arkadasmin numarasni almak içn grdm felan dye o nun içn grse ble nye paylaşm yapyo napmayalm yardm edn #

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen gün bir ortamdayım kız ver erkek birbirleri ile didişiyor o diyor şu mesaj çekmiş neden cevap verdin o diyor sen neden onunla konuşuyorsun.

İşin Türkçesi sende haklısın ortam çok bozuk kimseye güvenemiyorsun zor bir durum

sırf bu yüzden şunu yap demek saçmalık olur

senin yerinde olsam açık açık konuşurum bir sonuca bağlayın

ama şunu söyleyeyim sana sen artık süpheci oldun onu izleyecen sürekli sonunda ne olacak biliyormusun en ufak şeylerden kavga çıkacak Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yazdığından pek birşey anlamadım ama sırf Facebook kullanıyor diye ayrılmak çok saçma.

0|0
    0|0
    • Ya tabikide ama burada önemli olan benim sözümü dinlememesi ve bna haber vermeden hareket etmesi . Bu knulari tartştk knuştk tm grmem bdaha ddi bak bna ne olursa olsn yalan knuşma girmek istiyosan bna söyle ama gzli işler yapma ddm hala ayni .

• Bırak gıtsın bence.

0|0
    0|0
    • Btti dyorum ztn ama bir tamamen btmyo cevap vermedgmde nerdsn kmlesn sen öylesn böylesn dye hakaretler edp duruyo o yuzdn yne cevap atmak zorunda kalyrm bunun içn akLmdada beynimdede kalbmdede o nu btrmem lazm

• Iyıde sen bıtırsen Bıle karsıdakının bıtırme gıbı nıyetı yok baksanaç Boyle konustuğuna göre pesını bırakmaz. Isın zor

• Sizin aşk durumunuzda şimdiki gencligimizin aşkları gibi sadece hava gazı iliskinizin sonu hüsran bence ikinizde yol verin.

0|0
    0|0
  • Biraz serbest bırakmayı deneyebilirsin..

0|0
    0|0
  • Bunun icin ilişki mi biter anlamadım guven yoksa beraber olmayın zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• niye birbirinizi bu kadar kısılarsınız ki

0|0
    0|0
    • Çok öncdn çok gezen bir insandm ve o nu umursamiyodm hala öyle olmasndan korkuyo. Aslnda işin açigi ikimzdede güwen yok bazen çok güweniyorz ve hep bir patlaklik veriyo veya verdigi içn güwenimz btti

• bence büyütme saçma bir sebep mesaj at abarttım seni bu kadar kısıtlamamalıyım diye. sonra da konuşun anlaşın bu konuda o da seni kısıtlamasın

• O acayip kisitliyo hava ble alamyrm ama kenedene gelnce gayet rahat davranablyo ben o nu kaybtmemek icn ddgneden çkmyrm o da bni kaybtmemek icn ckmaz dye dusunuyordm ama snin fikrne göre kisitlamicm üstnde bu knu hakknda dusmucm tm

Yükleniyor...