Bulduğunuz anda kaybettiğiniz oldu mu? Olsa ne yapardınız?

Düşünün birisiyle tanıştınız. Çok sevdiniz ve evlendiniz. Oysa ki tanıştığınız kişinin en yakın arkadaşlarından biri, sizi, sevgiliniz sayesinde tanıdığı o ilk andan beri aklınızdan çıkaramıyor. Geçen yıllar boyunca bir çok kez sosyal şartlar gereği onunla görüşüyorsunuz. Hatta samimiyetten dolayı, hala bekar olmasıyla "evde kaldın sende-iyice tohuma kaçtın" gibi esprilerle en tatlısından alay bile edebiliyorsunuz. Sonra bir şekilde öğreniyorsunuz ki size aşık ve sizden de hiç bir beklentisi olmamasına rağmen, gelen hiç bir teklifi kabul etmiyor. Ne flört ne evlilik, hepsini geri çeviriyor. Bu reddedişlerin tek sebebinin, her adayda sizi aradığı ve size kıyasladığı gerçeği, kucağınıza düşüveriyor.

Şimdi; durum bu soru ise şu ;

*Bulduğu anda kaybeden siz olsaydınız ne yapardınız?

*Bulunduğu anda kaybedilen olsaydınız ne yapardınız?

DİPNOT : Durum tamamen kendisinin istemi dışında öğrenilmiştir. tamamen tesadüfi olarak. kendisinin herhangi bir açıklaması yoktur.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• ben evliyim ve esimi seviyorsam o kisi zerre kadar umrumda olmaz, acimasizlik gibi gorunse de kimse kusura bakmasin sevdigim ve saygi duydugum kadina karsi bunu yapamam. istedigi gibi kahrindan hayatini karartabilir digeri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi ben bu hanfendinin yerinde olsam asla ama asla size bulaşmazdım.duygularıma engel olamıyo olabilirim ama geri çekerdim.konuşmazdım buluşmazdım sizinle ve sizi tanımamak daha iyi olurdu.böylece özelliklerinizi bilmediğimden aşık olma gibi bi durumumda olmazdı.belki kimseyle olmazdım evet.ama kendimi arkadaş ortamına atardım muhabbetlere dalardım.sonuçta evli bi adamsınız.bu çok ama çok yanlış.sonuçta eşinizin durumunu düşünürsek.ve sizin değilde aynı durumun eşinizin başına geldiğini düşünürsek.eşinizi anlamak daha kolay olur sanırım.sizinde ona göre hareket etmeniz gerekir ve o bayanında buna göre hareket etmesi gerekir.sizin yapmanız gereken o kişiden artık uzak tutmak tüm ilişkinizi kesmektir.hem o bayana yardımınız dokunur hemde evliliğinize zeval gelmez.böyle bir durumla karşılaştım ve o çocuktan kaçabildiğim kadar kaçtım.çıktığı varmıştı sonradan öğrenmiştim.baştan öğrenseydim yan gözle bile bakmazdım.o da kaçtığımı farketmiş.ve arkadaşıma benden kaçmasın konuşalım falan demiş sevdiğimi biliyodu..ama ben onun çıktığı olduğunu bilmiyodum malesef.neyse ben onu dinlemedim tabi.uzak durdum.ama sevgilisinden ayrılmış.ve benle konuşmak istedi.konuştuk görüştük.ama bana yinede yanlış gelmişti bazı durumlar.sonrada bitti.ve o eski sevgilisine geri döndü.çok pişmanlık duymuştum.benim böyle bi durumum olmuştu işte.

0|0
    0|0
    • Yok yok Allah Muhafaza. Ruh ikizimle 9,5 yıldır evliyim. Ama takdir ve üzüntü duyma benimkisi. Elbetteki olumlu olumsuz bir girişimim olamaz. Ben zaten bişey bilmiyorum. Herkes işine bakar...

• tabi..ama onunla takılmaya devam ederseniz o insana daha çok zarar vericeksiniz...ya da soğutun kendinizden...ne bileyim zor bi durum açıkçası.Allah düşmanımın başına vermesin..

• Buldugum anda kaybettıysem mumkun oldugunca aynı ortamda olmazdım .. Göruşmyeı keserdım.

BUlundugu anda kaybedılen ben olsaydım eşime saygımdan dolayı olayın ustunde durmazdım.. ha duran varsa artık evlılıkle ve eşiyle ılgılı sorunları başlamıştır.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum size. Durum üzerinde durma veya durmama meselesi değil. Sadece kendini kötü hissetme, sanki birisnin mutsuzluğuna sebep olma noktasında hafif bir burukluk hissetme.

9,5 yıllık evliyim. Lafta değil gerçekten mutluyum. O nedenle değil üzerinde hiçbir yerinde durmuyorum. saygılar...

• Onun mutsuzlugunun sebebı sen degılsın. Onun mantıklı düşünüp karar vermemsi. Bir yumuşak karın bulup gırerse 3. kişiler. duzenın bozulur. O kışıyle arana kocaman mesafe koy 9.5 yıl geçmiş ve halen o anı sularda yüzüyorsa onda bır obsesıf kişilik bozuklugu olabılır.

Mutlulugun sonsuza kadar sürsün . saygı ve sevgıyle

• Teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...