Tanıdığınızı sandığınız kişinin aslında sürekli yalan söylediğini anlarsanız!

iyi geceler arkadaşlar...

her anlattığını sorgusuz sualsiz doğru kabul ediyorsunuz ama aslında hepsi bir yalandan ibaretmiş ve bunu ona söylediğinizde gene yalanlara başvurup kendini haklı göstermeye çalşıyor,.böyle birine yaklaşımınız nasıl olurdu...? ne düşünürsünüz o kişi hakkında?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadım tecrüben sınırsız bu konuda.. :) asla çirkefliği elden bırakmazlar seni kaybettiğini anlayınca evet hata yaptım affet lafını duyarsın belki. affedersen yalanlar devam eder, sen onun doğrularına dahi inanmadını anlar affettiğine pişman olursun.. kısaca özet böyle :)

0|0
    0|0
    • al işte aynısını yaşadım,hepsinde de ben suçluyum,ben fesatım..ama gözüm öyle korktu li ALLAh bir dese durup düşünecek hale geldim:(

• teşekkür ederim..

• ben teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 4

• ebru gundesin sen yoluna ben yoluma sarkısını

armagan edim kendi yoluma

devam ederim

saygılar

0|0
    0|0
  • O kişi hakkında ne düşünüleceği herkesin mâlumu. Asıl soru ne yapılacağı. Ben olsam hayatımdan çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • çiktir çekerdim

0|0
    0|0
  • Bende hep inandim, sevdim, saydim. Benim arkamdan hep Isler cevirmis. Baska Erkekler ile yazmis etmis. Tecavüse ugramis benden Sözlenmeden 2 Hafta önce. Ben bunlari Sözlendikten 2-3 Hafta sonra ortaya cikardim. Inkar etdi, yinede sonunda Yalanlari ortaya cikti. Simdi Hayatim Mav oldu. Kimsenin Yüzüne bakamiyorum ve bu Iliskiyi Ailelerimiz icin devam sürdürüyorum. Benim icin su an ölüyor, yaniyor. Terk edersem kendine birsey yapcak diyor. Herkese Güvenmeyin Arkadaslar, benim gibi yikilmayin. Su an bir Filim yasiyorum, nasil Isin icinden cikcam onu düsünüyorum. Hemen herkesin Sözüne inanmayin, arastirin. Sonradan olan yine size oluyor.

0|0
    0|0
    • ben bu kadar ağırını yaşamadım ama güven konusunda ciddi problemlerim oluştu...

ALLAH yardımcın olsun..neden devam etmek zorundasın bırak gitsin...anlamadım orayı?

• Daha cok Gencim ben. 24 Yasindayim. Bu Yasimda bukadar Aci seyler yasadimki. Bir Ömür unutulmaz. Artik benim ile Mezara gider. Evlenecem diye sevinip yanarken, Sevdigim bana bunlari Haram etdi. Beni öldürdü ve Hayati bana Zindan etdi.

• Mevlam yardımcın olsun ...zor çok zor

Kızlar Ne Diyor 2

• insanlar kendi yaptıklarını ve karşı tarafa onun hatalarından dolayı güven tazelemek için bazı şeyler yaparlar. sen bu sorularla ve dedikodu yaparak hala haklı olduğunu kabul ederek kibirliliğini sürdür... olayı bilmeyenlere kendi pencerenden göster sonrada "evet evet bak herkes söylüyor ben haklıymışım" de... Allah bir dediğine bile şüphe duyarım de ama ben müslümanımda de.. eski aşkına kaldığın erden devam et hatalarını bu sorularla ve haksız yalanlarla kapatamazsın buradaki kimse bilmez sen bilirsin ben bilirim birde benim söylediğimde şüphe duyacağın 1 Allah (c.c) bilir... hakkımı helal etmiyorum. etmiyorum, etmiyorum...

unutmadan yalan söyleyeni yaptıklarını kamufle edeni başkalarına mavi boncuk dağıtanı yüz bulamayınca devam edeni bir ışık gördüğünde de terk edeni 2 dakika düşünürsen bulursun ;)

NOT: SEN BUNU YAZANI BİLİRMİŞSİN...

(KIRAMADIM YAKLAŞIK 1 YILDIR KS DEN ARKADAŞIM KUSURA BAKMA SORAN :/ )

0|1
    0|0
  • erkek arkdaşımdanmı bahesetti biri:)ewet sanırım bir yalan donuyr ortada ama yalanın neden soylendğine bakmalsn once içeriği bimeden yarmdcı olmyızki

0|0
    0|0
    • valla içeriğini anlatsam toton dile gelir o derece diyim:):)

çok gereksiz konularda bile yalan söylemiş şimdi ise hangi söylediği doğru diyorum hangisi:(

• meinsin yani saht oldun yalan olduğuna hm?

• evet eminim,bunu ona söylesem gene yalanla temizlemeye kalkacak dahası artık hangisi doğru hangisi yalan anlamıyorum güvenim sıfırn altında:(

Yükleniyor...