Günün Kaç Saatini Nete Ayırıyorsunuz?

Merhaba

24 Saatlik bir günün kaç saatini nete ayırıyorsunuz? Genellikle hangi saatlerde nete(internete) takılmayı seviyorsunuz?

iyi geceler

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• Basak burcu erkegi sen günde kac saatini ayırıyorsun?

0|1
    0|0
    • Normalde iş filan olduğunda geceleri sadece girebiliyorum arada girer çıkarım... Ve 4-5 saat toplam olur. Ama iş vs olmadığı zaman sürekli evdeyim pc açık girip çıkarım, girip çıakrım. Epey bir olur yani.

• Sobanız yanmıyor mu

• Soba saati geçti. ..Geç oldu artık yakmıyoruz odamıza çekildik, soba salonda.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Eve kaçta geldiğime bağlı olarak değişiyor. Erken geldiysem uyuyana kadar oturup müzik dinliyorum,buraya giriyorum vs. Geç geldiysem ya da çok yorgunsam o gün hiç uğraşmıyorum netle metle..

0|1
    0|0
  • ben 7/24 netteyım ya uyuyo olsam bıle pc acık ve ole takılıyo :)

0|1
    0|0
  • off hiç sorma ya bu aralar laptopla bütünleştim sanki:(

buna bir ara vermenin zamanı geldi artık

0|1
    0|0
  • 24 saatini ne yazikki insann bir sevgili olmaynca oyle oluyor ne yaplm

0|1
    0|0
    • aynen katılşıyorum sıze.sevgılı olsa onunla kns shbt et mesajlas netı unut ama olmaynca sonuc bu :)

• Vala ya aslinda bende xok bunaldm bu durumdan kalbimi calacak nir erkete yokkki boyel beni benden alan biri offf offf :(

• artık pek girmiyorum artık içeri de pek girmiyorum sabahtan akşama dışarlardayım

0|1
    0|0
  • sabah akşam internet açık çoğunlukla evdeyim :D

0|1
    0|0
  • sıkıldıkca bakıyorum.oturunca da 1 saat anca dururum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İşim gereği akşama kadar internetteyim. Eve geliyorum bir de kendim için internete giriyorum. Memur mu olsam ne yapsam..

0|1
    0|0
  • Hergun sadece 24 saatcik

1|1
    0|0
  • 11 saatini ama bu 11 saatin 8 saatini çalıştığımdan dolayı geri kalan 3 saati ise kendime ayırıyoru m yani günlük 11 saatim nette geçiyor r

0|1
    0|0
  • 10 saat okulda -10 saat uykuda -1 saat yolda- 1 saat tv de -1 saat yemek yemekte- 1 saatte nette

0|1
    0|0
  • 5 Saat falan sanırım.. Farkındayım çok kötüü :/

0|1
    0|0
  • 3 saatt geneldeee

0|1
    0|0
  • 4-5 saat internet

8 saat uyku

2-3 saat spor

3-4 saat okul