Bilgisayarda ileri derecede uzman biri istese elinde mail adresi olmadan başkasının face ine girer mi?

SAvunma bakanlığının teknoloji kısmında çalışacak kadar uzman biri ve elinde mail adresi falan hiç bişey yok. Face hesabına istese girer mi ve girerse o kişi farkeder mi birinin girdiğini? Mesela gerçek sahibiyle paralel kullanabilir mi hesabı?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• yani mail adresini bilmediği bir facebook sayfasına girebilmek mi ? yoksa aynı ağ üzerinden girilen bir facebook sayfasınada girilebilirmi sorusumu ? eğer aynı server(ağ) üzerinden giriliyorsa ve o çerezler kaydediliyorsa girilebilir! ama hayır sen normal güvenli bir kişisel bilgisayarda giriyorsan hacklenmediğin sürece kimse senin facebook hesbına giremez.

0|0
    0|0
    • bahsettiğim başka bir bilgisayardan farkllı ağdan yani sadece face deki ismini bildiği kişinin hesabına girmek sence becerebilr mi hesaba girmeyi?

• hahaha tamam mac ime ordan bir oku üfle bilgisayarcının nefesi daha kuvvetlidir :P

• hehe üflerim merak etme :D bu arada mac cimiyiz ? mac kullanıyorsan virüs kolay kolay gelmez.Tabi mac altında windows kullanmıyorsan :D

Erkekler Ne Diyor 7

• :) bilgisayarına girer ve o pcde nerelere hangi şifrelerle girmişsin hepsini bulur yazışmalarına kadar :) paralel olarakta kullanabilir evet

0|0
    0|0
    • benim bilgisayarın onda ne işi var farklı bir bilgisayardan denese mesela ?

• yok artık ya ama ne bilsin ki benim bilgisayarın kodunu kullandığı ağı falan öyle şeyler var evet ama uğraşılmaz o kadar diye ümit ediyorum :)

• yok bir yerde ayağına basmışsan uğraşır.. bu bizim için uğraştırıcı ama onlar için kolay iş :) pc de aranızda konuşmuşsa ulaşabilir hacker seviyesindeyse ki çalıştığı yere göre o seviyede :)

• Zor bir ihtimal olsada açıklardan yararlanarak girme ihtimali var ayrıca savunma sisteminde çalışmak ile hackerlık ayrı şeyler çok iyi bir programcı çok iyi bir hacker olmaz ikisi ayrı kulvarlar

0|0
    0|0
    • aynı zamanda da hacker söyleme gereksinimi duymadım hani zaten uzman falan diye.

• ben hackerim diyorsa korkma henelde onlar iki üç bilgiyle çalışan lamerdir demiyor sen biliyorsa ole çokta çekinme facebook eskiye göre iyi açıkları kapatıyor

• kulanamaz tabi biri telden diyeri pc den giriyorsa artı mail adresi ya da kulanıcı adı olmadan giremez

0|0
    0|0
    • face e girebilir mi peki mail adresi olmadan yani mail olsa şifreyi kırar ama elinde mail olmadan da yapabilir mi?

• sadece face deki adımı biliyor başka bilgi yok elinde.

• Yapamaz bir şey rahat ol

• Çalışacak ise değişir çalışıyor ise değişir :) Mail adresi olmasına gerek yok. Son soruna gelince gerçek sahibi ile paralel kullanabilir tabiki ama gerçek sahibi facebookta tanınmamış bilgisayarlardan girişi kapatmadıysa.

0|0
    0|0
    • yani mail adresi olmadan da face hesabının şifresini kırıp girebilir mi?

• Tabiki mail adresi olmasına hiç gerek yok sadece internetten konuşmanız falan bile yeter. IP numarandan bilgisayarına erişim sağlayabilir ve canının istediği bir çok şeyi alabilir. Bilgisayarlar aslında çok güvenli oldukları kadar çok güvensizler. Bu yüzden antivirüsler firewallar malwarebyte lar geliştirildi. Buna rağmen hala istediği bilgiyi alabilirler. Bir atasözü vardır hırsıza kilit dayanmaz diye. Siz istediğiniz kadar kitleyin kapıyı hırsız istedikten sonra bir yolunu bulur ve girer.

• ben uzman değilim fakat her sitede bir açık vardır derdi arkadaşım. zamanında norton virüs programının sitesini hacklemişlerdi.

0|0
    0|0
  • kullanamaz, ama şöyle bir durum var, eğer aynı kurumda farklı bilgisayarlardan giriliyorsa, uzman kullanıcı ekranı izleyebilir

0|0
    0|0
  • yapar mutlaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...