Amazon ormanlarına yolun düştü çıkmak zorundasın bunlardan hangisi ile karşılaşmak zorunda kalmak istemezsin?

amazon ormanlarında uçağın düştü otobüsün freni patladı yolun o yemyeşil göz gözü görmeyen uçsuz bucaksız ormana düştü ama yanlız o yoldan çıkmak baya zor çünkü şıklar arasında ...bunlar var...nihayetinde işin sonunda hastanede açıcaksın gözünü ama bunlardan hangisi ile karşılaşarak açmak istemezdin ...

• Piranha'lar botuna saldırdı ..bot patladı düştün suda bacaklarını parçalarken kabile reisi seni kurtardı...
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Kabile reisi seni kurtardı ama seni patatez yahni kazanın içinde kaynatmaya başladı pişiyorsun
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
  • Pişmeye yakınken kabile arasında savaş çıktı ..fırsatını bulup kaçtın yanlız ormanda Zehirli inanılmaz örümcek ağına düştün ve seni ısıracak
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Örümcek ağından kurtuldun ah ulan ne şans tam kurtuldum derken seni dev bir piton yuttu ama işte ilahi takdir s.o.s seni buldu ve kurtardı artık özgürsün ve gözünü hastanede açtın ..yaşıyorsun artık ,:))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• "D"

Eğer bu kadar bahtsız isem bu gidişle bir kutup ayısına da denk gelirim hiç gerek yok kurtulmaya :) ha bu arada piranhalar bacaklarıma saldırdı ise ben o kazandan kurtulup nasıl örümcek ağına düştüm anlamadım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...