Can Bonomo'nun Love Me Back şarkısının Eurovision yarışmasında şansı nedir?

Can Bonomo'nun Love Me Back şarkısını ben hiç beğenmedim. çocuk şarkısı gibi olmuş, zaten oynamayı da bilmiyor, kendini sallıyor o yana bu yana. siz ne diyorsunuz? ben eurovision şarkı yarışmasında ilk ona girecegimizi sanmıyorum.

Şarkının klibi için link

0|0
63|53

En İyi Kız Görüşü

• Dinledikçe güzel geliyor ama yarışmada ilk kez dinleneceği için iyi bir puan alamayız diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 62

• Ben hiç sevmedim hiç de dinlemem, eğer bu şarkı birinci gelirse ya herkes berbat şarkılar hazırlamıştır ya da fena halde diğer ülkelere haksızlık yapılmıştır derim ben :D

0|0
    0|0
  • ilk 10 a gircek bence güzel eğlenceli bi şarkı

0|0
    0|0
  • 5. olur en fazla

0|0
    0|0
  • belli olmaz ama ben olsam o şarkıyla we şansı düşünmem

0|0
    0|0
  • çok hareketli bi şarkı ama

ama birinciliği hak edecewk kadar kaliteli değil

0|0
    0|1
  • açık konuşayım hiiiç şansımız yok dün kuzey kıbrıs rum kesiminin şarkısını dinledim (daha diğerlerini dinlemedim bile)bizim şarkıya beş basar,bizim şarkı bu şarkının yanında çocuk şarkısı gbi kalır

0|0
    0|0
  • ondan daha iyileri de var ama 10 girer diye düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • iyi gibi

0|0
    0|0
  • Ben begendim sarkiyi:)) Umarim girer hatta kazanir.. Komik eylenceli.. Sozleride guzel biraz dansi cok komik duruyor ama tarzi oda onun.. Ben iyi sonuclar bekliyorum..:)) Tam destek giriyorum bu ise:)

0|0
    0|0
  • Arap şükrü gitseydi daha iyiydi :S :))

1|0
    0|0
  • eurovision şarkı yarışması değil ne zaman neyi beğencekleri belli olmuyor geçen sene finale bile kalamadık belki şimdik kalırız hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • sana katılyorum hem öyle bilindikte değil nerden bulmuşlar bunu anlmdm hep hoplayıp zıplıyo çock gbi ama inşallah şans yüzümze gülerde ilk10 a gireriz fazla rezl olmayız inş.

0|0
    0|0
  • 1.liği alacağını sanmıyorum elbette kazanmasını temenni ediyorum ama 7-8 ancak.

0|0
    0|0
  • düm tek tek 4. olduysa bu 1. bile olabilir bence. birde hadise çok kötü söylemişti ona rağmen 4. oldu vay anasını.

0|0
    0|1
    • hadise bir sürü ülkede bu şarkıyı sürekli tanıtmaya çalışınca şarkıyı duymayan kalmamıştıki ona rağmen 4. oldu canlı performansı ii olsaydı bence daha ii derece alırdı yinede...

• Sıradan bir şarkı şansımız hiç yok.

0|0
    0|0
  • Ben begendim.. Destekliyorum... begenmeseydim bile desteklerdim...

2|0
    0|0
    • türkiyedeki çoğu kişi şarkıyı beğenmemiştir eminim ama testeklemek başka tabiki destekleriz ama sonuç belli ki bu şarkıyla ilk 10 zor

• Anlamadim neden dar bakiyosunuz? begenmediniz veya begendinizz.. Ama ilk 10 a giremes gibi tahmin icin dunyanin muzik konusunda tarzlarini hoslandiklarini ortalama tahmn etmeniz zor degilmi.. Ona bakarsan 2009 birincisi norvecin sarkisida cok cocuksuydu ama birinci oldu..

• Ben beğenmedim sanki çocuklara gösteri yapılıcak eğlendirmek için bu şarkıyı hazırlamışlar.

0|0
    0|0
  • alır bence.tabi bu zevk meselesi herkes beğenecek diye bişey yok. beğenenler olduğu kadar beğenmeyenlerde olacak. hayırlısı diyelim. bu yarışmayı kazanmak aslında birazda şans işi...

0|0
    0|0
  • illüminati oldugu için çok basarılı olacak.. görecegiz.

0|0
    1|0
  • Geçen seneki o iğrenç şarkıdan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Eğlenceli dereceye girebiliriz.

0|0
    0|0
  • zaten Eurovision ses yarışması değil politika yarışması adeta. oyüzden ilk ona girer diyorum

0|0
    0|0
  • Bekleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • Hiç beğenmedim kazanmasın bu kadarda milliyetçi olamam işkence.Adele kazanır bence.

0|0
    0|1
  • diger ülkelerinkini dinledikten sonra 1 umut var artık :D

0|0
    0|0
  • hiç şansı yok emre aydın kıraç gibi sezen aksu gibi sanatçılarımız var ama işte

0|0
    0|0
    • nereden bulurlar böyle saçma sapan adamları anlamam çıkar emre aydını

• Diğer şarkıları dinlemediğim için birşey diyemem ama ben beğendim genel olarak şarkıyı.Eurovision için gayet uygun bir parça.

0|0
    0|0
    • ninelerden iyi olabilir rusya dan :) ama neyin ne olacağı belli olmaz

• O ninelere uyuz oldum zaten en kısa boylusu çok tatlı sadece gerisi cık. :D

• can bonomonun tarzı değişik şarkıyı ilk başta beğenmemiştim ama şimdi sevdim ama yine de iyi derece yapamaz

0|0
    0|0
  • can bonomo b*kunu cıkarcak :S igrenç bir şarkı ve iğrenk bır yorumm...

0|0
    0|0
  • ilk dinleyişimde beğenmemiştim ama sonra sempatik falan ya iyi olmuş şimdi beğeniyorum ama dereceye girer mi bilmem.

0|0
    0|0
  • bende çok beğenmedim açıkçası daha iyi birşey olabilirdi zaten kazanmak gibi bir iddiası yok sanırım çünkü çok güçlü rakipleri var

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    32

Erkekler Ne Diyor 53

• ben kendi fikrimi söliyim kesinlikle bu yarışmaya ingilizce söyleyerek katılmaya karşıyım bu ismi geçen kişiyi tanımam iyidir değildir bilmem ama yazıkki türkçemiz duruken ingilizce söylüyoruz alın size en büyük sömürü ulan türkçe olsun sonuncu olsun be biz ingiliz değiliz türküz ingilizlerinde en büyük türk duşmanı oldunu biliriz bunlar ayrı konularda insada birz yürek olur ya utunma haya olur benim türkçem duruken gidicem başka bi ülkenin diliyle şarkı sölicem ozaman kusura bakma türkiye sen 3. dunya ülkesi olmaktan başka biyere gidemezsin daha kendi dilinle şarkı söleyemiyorsun bu durum çok zavallı bi durum bazı arkadaşlar atatürkten bahsetmiş ulan atatürk olsaydı siz bu yarışmaya hiç ingilizce söleyerek katılabilirmiydiniz be beni türk doktorlarına emanet edin diyen biri size bu şarkıyı ingilizce söyletirmiydi hiç yazıkki gençler ne kendi dillerini koruyolar nede bu konuda bilinçliler ben bir müslüman türk evledı olarak bu yarışmaya ingilizce söyleyerek katılmaktan çok büyük utanç duyuyorum tarihin en şerefli milletinin düştüğü şu duruma bak yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Bence eğlenceli bi melodisi var sözlerine baktım netten onlar da gayet güzel ilk 10'a girer diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Rusya ilk 3'te olur ama biz 8-12 arası bir yerde oluruz. gönül ister ki, 1nci olalım, 1e 25 kazanalım:(

2|1
    0|0
  • ilk üçe gireriz umarım

0|1
    0|0
  • Pek beğenmedim ama kötü de değil. İlk 10'a girer bence.

0|0
    0|0
  • can bonomo müzikal açıdan gerçekten dolgun yüksek sanatsal kalitede aynı zamanda eğlendirici parçalar yapan biridr, bunuda zaten müzisyen olan müzik bilgisi olanlar iyi bilir... Ve love me back gerçekten türk müziğiyle avrupa folk müziği karışımıdırki bence çok başarılı... Ama işte anlayabilmek ve sevmek önemli ülkemiz bu açıdan kıt ama umarım yurtdışında durum gerçeklerle doğru gider ve dereceye girer...

0|0
    0|0
  • Müziğini Beğenmedim,sözleride pek beğenmedim,Şovuda hiç beğenmedim.

Eurovision'u deneme tahtası gibi kullanmaya başladılar diye düşünüyorum,daha tecrübeli ve sağlam isimlerimiz varken bu tür yeni sanatçı adaylarımızın veya gruplarımızın gönderilmesinin yanlış ve mantık dışı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • diğer kişi ve gruplara bakıldığında ilk5

0|0
    0|0
  • Bu Eurovizyon yarışmasının daha çok siyasi oylamaya tabi olduğunu hala öğrenemediniz mi?Yani ilk sıralara yakınlarda bir yerlerde oluruz heralde.

1|0
    0|0
  • ben beğenmedim ama diğer ülkelerin şarkılarından daha dikkat çekici gibi sanki belki 1. olabilir yada tam tersi hiç beğenmeyebilirler, almanyanın 1. olduğu yılda bu kız dikkat çeker ve bayağı oy toplayabilir demiştim 1. olmuştu :)

0|1
    0|0
  • Oldukça güzel. Hatta ara sıra açıp dinliyorum.

0|1
    0|0
  • İlk dinlediğimde banada kötü geldi ama sonraki dinleyişlerimde kulağa hoş gelen bir şarkı. Diğer ülkelerin şarkılarınıda dinledim ama bizimkisi kadar iyi değiller. Siyaset karışmazsa ilk 3 içinde oluruz diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • ben 20 30 oldu dinliyorum hep aynı geliyor çok kötü versinler milyondolarları ünlü birisi çıksın ne bileyim tarkan serdar ortaç gibi

• Serdar ortaç ,tarkan bunlar çıkarsa kaybederiz ..Serdarı hiç sevmiyorum zaten. Bence biraz daha hareketli bir şarkı olsa kazanırız. Bakalım üstünde oynucam şarkının dedi . Umarım daha iyisini yapar.

• yapacagı ne iki kareografi 2 3 danscı tamam başka ne yapabilir ki

• şarkı çok güzel bence ama bu sene katılanların çoğu dünyaca ünlü sanatçılar. o yüzden pek şansımız yok gibi.

0|0
    0|0
  • şarkıyı ilk duydugum da hadi len bunla biyere gelemeyiz demiştim. ama 3-4-5 inci dinleyişimde sevdim şarkıyı tutabılır dıye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 4-8 arasında bir sırada olacak. İzletikten sonra bu adam demişti dersiniz...

0|0
    0|0
  • bence şansı var batı tarzına baya yakın bi şarkı

0|0
    0|0
  • Rakipler çok güçlü malesef.. Bence iyi bir başarı elde edemeyecek. Rakipler çok güçlü olmasaydı bile şarkı çok güzel değil zaten. Tabii bu benim fikrim herkesin fikrine saygı duyarım

0|0
    0|0
  • sanat ve sporda birincilik katılım ve temsil önemlidir..can bonomonun gençleri temsil etmesi önemli bir vitrin olur..ayrıca şarkıda oldukça eğlenceli...bence ilk 5 ama 5-10 arası olursada sorun değil...

0|0
    0|0
  • eger juride çocuk olursa 1 inci olabiliriz çok çocuksu adam :S

0|0
    0|0
  • ben pek beğenmedim. zaten normalde de yabancı şarkı taraftarı değilimdir. yani kötü..

0|0
    0|1
  • Beğenmedim

0|0
    0|1
  • link bunu düşünüyorum

0|0
    0|1
  • -150. birkere melodiyi dinleyin. o müzik daha önceden var.

0|0
    0|0
  • ilk 10

0|0
    0|0
  • 4. oluruz

0|1
    0|0
  • 5-10 arası diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • dinleye dinleye alışıyor insan fena değil ben beğendim