Arkadaşlar 2 dk nızı ayırın bakın yorumunuzu bekliyorum

arkadaşlar ben bir kızı çok seviyorum ama o kanka gözünden gördüğü için sevgimi görmüyor ona bunu söylemem gerektiğini düşünüyorum çünkü söylemedikçe içim içimi yiyor ama beni sevmeyeceğini biliyorum sizce onunla iletşimimi kemelimiyim ne yapmalıyım

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Söylersen kaybedersin o yüzden söyleme bence. Boşver unut gitsin reddedilcen yani büyük ihtimalle iletişiminide azalt. Zamanla belki senden hoşlanır :)

0|0
    0|0
    • bak hani bir insan kendine en mantıklı neyse onu yapmalıya benimde mantığıma bu yatıyordu doğru söylüyorsun saol :)

• ne demek sende bana yardım ettin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• HER TÜRLÜ KAYBETMİŞSİN ZATEN KAZANDIĞIN BİŞE YOKKİ BENCE SÖYLEDE İÇİNDEKİ BU MERAKTAN KURTUL

0|0
    0|0
    • tamam güzel diyosunda kız mesajlarıma cevap bile vermiyo varsa yoksa yan sınıftaki çocuk terketmiş onu başımın etini yedi o gerizekalıyı sevdiğimi bir bilse :(

• ygs öğrencisiyim bunu ona lys den sonramı söylemeliyim bence uygun zaman o

• EVET MANTIKLI :)

• Kemeliminiyim ne la 0.0 o kesmeliyimmi yoksa kesmemeliyimmi 0.0 :D :D

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım hızlı yazmıştım :)

• Olsun ben anlamıstım. Sadece gıcıklıgına öyle yazdım :D :D

Erkekler Ne Diyor 3

• her seferinde söylüyorum yine söylüyorum. Cesaret ve özgüven çok öenmlidir erkekliği temsil eder o yüzden biraz daha sıcak bakar karşı cins bu olaya. kıza açılmassan zaten belli bir süre sonra görüşmüceksiniz kaybedek birşeyin yok git söyle

0|0
    0|0
    • başka bir kız olsa hiç durmam ama bu kız bana sevgililerini özelini açan biri kardeş gözüyle gören biri bana o gözle bakacağını düşünmüyyorum red eteceğinden eminim

• lise son sınıf öğrencisiyim ygs den sonramı söylemeliyim ona bunu

• yapmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o hataya ben düştüm dostum :D o zaman çok geç oluyor inan bana çok geç kalırsın ilk fırsatta patlat kelimeleri kendine konuşma hazırla :) yapama dersen kişisel gelişim kitaplarını al 1 hafta oku sonra bişeler hazırla yapıştır kelimeleri :D

• Bunu ona belirt. zaten kesmelisin diyeceğim ama bunu söyleyerek en azından milyonda bir şansın olmuş olur. ve söylemiş olursun keşke demezsin. hadi koçum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...