Arkadaslar yardımınıza çok ihtiyacım var :(

Arkadaslar yardımınıza çok ihtiyacım var :( en yakın kız arkadaşımın doğum günü ne alabilirim guzel cevaplar bekliyorumm...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben doğallığını muhafaza eden kadınların kalıcı etkiler bıraktığına inanırım... öyle ütopik tarnparan... Kıyafetleri tercih edenlerin ilk etapta çok dikkat çektiği ama sonra etkisini çabucak kaybettiğini çok yakinen bilen biriyim... takdir elbette senin,ben söyleyeceğimi söyledim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1 demet çiçek bir pakette şaşalı çikolata yaptır seni seviyorum diye kart yaz git ver zaten en yakın arkınsa maddi şeylere gerek yok manevi şeyler daha güzel

0|0
    0|0
  • bnce almanıza grek yok artık bı özel gun olunca hemen maddı acıdan dusunuyorsn ne almalıym bırsey almayın bence.ona gusel bır vıdeo slayt yapın ya da pasta falan en guselı budur :)

0|0
    0|0
  • en büyük hediye senin her zamanki gibi Onun bu özel gününde de yanında olman

0|0
    0|0
  • benimle tanıştır kız arkadaşını en güzel hediyeyi ver beğenmezse iade yaparız ama o olasılık yok gibi.

0|0
    0|0
  • kendime cok cok güveniyorum.kabul ette arkadaşlığımı bir iki lafın belini kıralım

0|0
    0|0
  • filografi tablosu yaptırabilirsin mesela bilinmeyen bir sanat çokta zel olur;)

0|0
    0|0
  • bir çanta al içine de samimi duygularınla bir mektup at

0|0
    0|0
  • neden hoşlanıyor sen daha iyi bilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Parfüm

Hırka

bluz

elbise

takı toka

makyaj seti

fular

Çanta

ayakkabı

Maske seti

ocak

fırın

dolap

blendır

kettle

0|0
    0|0
  • Sevdıgı bir roman,

makyaj cantası veya far paleti vs

Sapka, atkı, eldiven takımı

Kazak + hırka takım.

Banyo köpüğü, vücut spreyi, el-yüz kremi veya parfüm.

Kolye, küpe yüzük vs ya sonucta kız arkadasın okadar cok secenek varki. Begenisine göre al bunlardan birini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...