1 ay sonra ''hakkını helal et'' diye mesaj atan eski sevgili

önce napıyosun nasılsın dedi cevap vermeyince uzun bir mesaj attı hakkını helal et demiş. neymiş efendim hepsi sana zarar vermemek içindi. bende umursamadığımı anlasın diye yav he he gibisinden bir cevap verdim. benim için anlamın büyük dedi cevap vermedim. ne gerek vardı böyle bişeye? madem sktir olup gittin adam gibi git mal herif

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgililer neden maldır? Ayrıldıktan sonra değere binmek diye bir kavram var. Neymiş, özlemişmiş. Çarpıcan ağzının ortasına iki tane anlayacak özlemeyi ama ona bile değmezler öküzler.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangisiydi doğru, hangisiydi yanlış;Dönüp geriye gitmek mi Gidip geri dönmek mi Hangisiydi gerçek, hangisiydi yalan "Demek ki seviyorum" mu Seviyorum" demek mi...Bir merhaba ile girerler hayatımıza..

Hakkını helal et Deyip çıkarlar geride kalana söz hakkı bile bırakmazlar..

Ne kadar ağlamış ne kadar üzülmüş umursamazlar..

Birde giderken hakkını helal et derler ya,

"haram ettikleri hayatın helalliğini neden isterler...?

0|0
    0|0
  • Helal sana bıraktıysa gidicek adam olucak...

1|0
    0|0
  • Evet biz erkekler malız. Mal olmasa helallik için mesj atan birisini iplerdin. Helal olsun derdin ve biterdi

0|0
    0|0
  • Siz ne biçim insansızın lan ya da insan misiniz onu bilekte önce :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence sen hiç mesaj atma boşver çatlasın o.

1|0
    0|0
  • Vicdan yapmis aklisira

0|0
    0|0
  • Acıtasyon yapmaya çalışmış bir anlam yüklemeye gerek yok

0|0
    0|0
  • sana çok katılıyorum gittiyse bitmiştir olay geri döneceksen niye gittin :S hiç cevap atma boşver

0|0
    0|0
  • vicdanlıymış çocuk helallik istediğine göre vicdanı rahat bırakmadı heralde:)

0|0
    0|0
  • Benim de erkek arkadaşım bitirmişti ben istemediğim halde.Sonra hiçbirşey yapmadım 2 hafta sonra helallik mesajı atmaya başladı ben cevap vermedim delirdi tabi sonra cevap verdim kavga ettik.Sürekli konuştuk ayrılalı 3 ay olmuştu biz hala ayrılık konularını konuşuyorduk düşünün yani.Ve helalliğe cevap vermediğim halde bahane bulamayınca hep o konuyla yazardı bana yani onu bahane ederdi ve ya tartışırdık ya da güzelce kapatırdık konuyu.Yani bahane o da eğer cevap verirsen kaptırırsın kendini ve sürekli yazasın gelir bence hiç cevap verme ben kaptırdım kendimi ve olan bana oldu çok da yıprandım tabi o da yıprandı ama kızlar daha çok yıpranıyor bu durumlarda..

0|0
    0|0
  • keske bana da mesaj gelse helallik istese keskeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...