Zayıflamam lazım, yoksa sevdiğim elimden gidebilir..

merhaba arkadaslar bız hep 3 kısı takılırız ben ve öbur arkadasım kilolu öburu ıse zayıf ne zaman bırınden hoşlansak bu zayıf kız yuzunden bizden hoşlanmıyor ( o kız kilomuzla dalga gecıyor ) veşu anaylardır sevdıgım bırı var onu yanımda gördugu zaman hoşlanabılır mmı zayıflamaya karar verdim yorumlarınız zayıflık ve sevdıgım kısının arkadasımdan hoşlanabılırmı ıle ılgılı olsun ? yorumlarınızı ve fıkırlerınızı beklıyorum arkadaslaar siz benım yerımde olsaydınız ne yapardınız ? orumlarınız zayıflık ve sevdıgım kısının arkadasımdan hoşlanabılırmı ıle ılgılı olsun ..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen o seninle dalga geçen kızı neden yanında arkadaş diye gezdiriyorsun onu anlamadım. Ama sadece fizikle alakalı değildir karşındaki kişinin senden hoşlanıp hoşlanmaması bence ama kilo probleminin boyutuda önemli. Çokmu şişmansın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sığır gıbı yersen zayıflayamazsın haaa bıde spor yapman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyetisyene git herkesin vücut yapısı farklı sana uygun bir diyet uygulayacaktır hem o kız arkadaşınsa sevgilini çalmaz çalıyorsa arkadaşın değildir pek takılma o kıza zayıflamak uzun bir süreçtir

0|0
    0|0
Yükleniyor...