Sokakta gördüğün bir kızla nasıl tanışırsın

arkadaşlar sokakta gördüğün ilgini çeken yani içinde sempati uyandıran bir kızla nasıl tanışırsınız mesela izmirde kordon veya saat kulesinin oralarda ya da kemeraltında dolaşıyorsun bir kız çok ilgini çekti tanışmak istedin nasıl yaklaşırsın ayrıca kızlar siz nasıl yaklaşılmasını istersiniz

1|1
41

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de yemez kanka levyeyle girerler adama

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İzmir'i ne sandın lan abaza?senın gıbılerın göçü yüzünden bozuluyo bu şehir.gelmeyin bozmayın güzelim şehri

0|0
    0|3
    • sana cevap verirdim kim olduğumu tanıtırdımda uğraşmaya değmezsen sadece he yav he diyorum

• Cok fazla asilma gordugun guzel bir kiza tanidik falan varsa arada ne ala yoksa hic bulasma derim seni sapik falan zannedebilir o dedigin seyler malesef kizlar tarafindan yanlis algilanabilir.

0|0
    0|0
    • izmirde yaşayan bir abim biraz bişeyler anlattı banada ben belki farklı fikirler alırım diyede buraya soru açtım

• Keske ama dedigim gibi sokakta boyle seyler soranlar sapik olarak algilaniyor malesef toplumda :( cok uzucu aslina bakarsan

• evet bencede sonuçta gel benim le yat demiyor adam sadece tanışmak istiyor

• hani sokak köpekleri falan öyle anlaşır koklaşır ya onu diyosun. ben kabul etmiyorum prensip olarak.

0|0
    0|0
  • Merhaba bir çay içmeye ne dersin ? Cafeye oturmayi teklif et.Sevgilisi yoksa kabul eder zaten..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...