Erkek arkadaşınız başkasıyla kavga etse ne düşünürdünüz ?

Şimdi bazı kızlar var onlar erkeklerin kavga etmesinden rahatsız olur.Aman kavga etmesinler aman medeni olsunlar.Tamam iyi hoş bizde kavga yanlısı değiliz ama diyelim ki kıronun denyonun biri kızın yanında bizi rahatsız etti laf attı ya da bir şekilde bize haksızlık yaptı.Bu durumda erkek arkadaşınız onunla kavga etse ne düşünürdünüz ?

• Eğer haklıysa kavga etsin.
    29% (2)100% (3)50% (5)Oy Ver
  • Hayır asla kavga etmememeli.
    29% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Dövmesine yardım bile ederim aşkımın.
    42% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz.)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|1

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli bir konu bende yorumumu bırakayım . Kimisine bakıyorsun çok agrasif oluyor ; kimi de çok pasif oluyor bu konuda . Arasını bulmak lazım . Konuşarak anlaşabilmek gerekiyor ; yani yanındaki kişiye , bu sevgili olur ,akraba olur ,aile olur , arkadaşın olur ; saçma sapan , konuşmalar hal hareketler yapıldığında sessiz de kalmamak gerekiyor hemen agrasifte olmamak gerekiyor . Konuşarak o karşı tarafın yaptığı yanlış kendisine bildirilmeli ve o karşı taraftan ama vücut diliyle ama sözlü olarak özür ifadesi alınmalı . Karşı taraf laftan anlamıyorsa yerine göre kavga , şiddet çözümdür tabi ki . Bu şiddet sonucunda bak sen bu yanlışı yaptın bunun sonucunda ben sana bu cezayı kestim bir daha olmasın , görmiyeyim gibi o şiddet doğru şekilde sonuçlandırılmalı . Kimisi de var ; durduk yere ortamı ve yanındakini geriyor ; etrafa sürekli dik dik bakışlar atıp senin onlara doğru bir bakışında arıza çıkarmaya yer arayan tipler de var ; bu da yanlış tabi ki . Kısaca : Dik duracaksın ; kimseye de diklenmeyeceksin . Kimsenin paçasına basmayacaksın ; paçana da bastırmayacaksın .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Daha bugün böyle bir olay arkadaşımın başına gelmiş.Gözünün önünde 5 kişiye dayılanmış çocuk dayağıda bir güzel yemiş tabi.Arkadaşım ağlıyodu en son tartıştılar

0|1
    0|0
    • Durduk yere mi ; yoksa sebepli mi ? Yani sevgilisine laf mı atmışlar yoksa kendini ispatlama çabasıyla durduk yere mi kavga çıkarmış ? Geçerli sebep olduğunda bir erkek dayak yiyecek olsa bile kavga ihtimalinden kaçmayarak gerekirse kavga etmeli .

• Elemanın durduk yere böyle etrafa atarlanması doğru değil tabi . Ama tabi ki birebir görmeden bilmeden arkadaşınız ve bu eleman için bir şey demiyeyim . Erkeğin bir görevi huzur ve güvenliği sağlamaktır ama bunu yaperken bu kadar keskin değil biraz kıvrak olması gerek ; yoksa huzur ve güvenlik sağlıyacağım derken bu tutumu tam tersine huzursuzluk kaynağı ve bütün tehtitleri paratoner gibi üzerlerine çeken kişi olmuş olur olmak istediğinin tam aksine .

• Katılıyorum ama yinede araya bıçak,tabanca vs. girecek kadar kavga gerçekten itici olabilir onun dışında hafif bir kavga kızın hoşuna bile gidebilir

• İplemem bırakır giderim

0|0
    0|3
  • Ben c dıyorum hep beraber gırısırıız =)

0|2
    0|0
  • Acik konusim siddete karisiymdir.. Ama erkek arkdsm kavga etseydi benim yüzümden hosumada giderdir acikcasi

0|1
    0|0
  • hoşuma gider beni koruması, aşırıya kaçmicak şekilde

0|2
    0|0
  • daha sert daha sert diye bağırırım arkasından asdadsgfdhasdajgs :D

0|2
    0|0
  • Hayir istemezdim tatsizliga hic gerek yok. Korumasi yeterli.

0|0
    0|0
  • etmesin kavga medeni olsunlar yürüsün gitsin laf bile söylemesin

0|0
    0|2
    • Bu medeniyet değil biraz aptallık ya da gavatlık olmaz mı bayan . Bir yanlış yapmışsa karşı taraf , bunun bir karşılığı aranır konuşarak ifade edilir herşey . Hak aranır . HA karlı taraf laftanda anlamıyorsa da dayak ifade şekli de yerel mikro hukuku sağlamış olur .

• böylesine ilkel ve zayıfça bir davranışta bulunduğu için kızarım ona.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...