Sporcular bakın hele

selam arkadaşlar boynumda fıtıgım var daha 22 yım doktora sordum spor yapma dedı moralım bozuldu omur boyu bu agrıları çekmek ıstemıyorum spor hayatı başlamadan bıttı napmam lazım var mıolan kendısıne gore care ureten?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• spor yapma şimdilik.

olmadı fizik tedavi vs ile halledbilirsen, başlayabilirsin.

sağlıktan önemli değil hiç birşey.

0|0
    0|0
    • sorma ya esasında sporcuda değilim sigara içiodum kilo vardı sigarayı bıraktım kilo vermek için uraşıodum fıtık oldum zorlamaktan sıkıntıdan yemege verdım kendımı dunyam baıma yıkıldı çok kötu bır hastalık ya :(

• akşamları fazla yeme olabildiğince yoğurt tüket.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok ağır olmuş bu ama bu kadar ciddi olduğuna emin misin fıtığının bence spor yapmaz özellikle de pilates gibi sporlar iyi gelir fıtığa

0|0
    0|0
    • aşırı zorlamaktan kaynaklı kilo vermek için çok uğraştım ama bunu olduktan sonra stresten geri aldım hepsini fıtıkla beraber

• kimse doktordan iyi yardımcı olamaz bence doktorun dediklerini dinle

0|0
    0|0
  • fizik tedaviye git şahsen onu okuduğum için biliyorum az çok

0|0
    0|0
    • kalıcı bir tedavisi yokmuş bildigin kadarıyla gittim bu arada 1 ay önce şubatın 20 sine gün verdiler :( sıcak uygulaması yok musadece ilaç yok die biliorum ben

• aynen ilaç yok bir kaç zıvanadan alete bağlarlar adam akıllı bir hastaneye git egzersizinden masajına kadar düzenli olsun kısa zamanda sağlığına kavuşursun

• yapıyorum 5 doktora gıttım ılaç kas gevsetıcı egzersız verıo kac kez yapıcamı bıle demıolar gunde 1

0sn 6 kez yapıorum ama ıslemıo neyse tutmayayım sagol gataya gıdıcem

• ya o doktor kim gözünü seveyim saçmalamış benim boynumda 2 yerde fıtığım var spor yapmadığım zamanlar ağrıdan ölüyorum ki doktorumda tavsiye ediyor spor yap bırakma diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tedavisi yok mu peki? fizik tedavi felan?

0|0
    0|0
  • tavsiyeleri dinle ve yapma spor

0|0
    0|0
  • Bende sana bir şey sormak istiyorum boynunda ki ağrı nasıl ? Yani benim boynumda soğukta koşuya çıkınca veya antrenman yapınca ağrıyor bende de var mı diye merak ettim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...