Bunalıma girmek üzereyim!!!

Benim uzun zamandır pek yakın arkadaşım yok.Lise son sınıftayım.Neredeyse kimse benle konuşmuyor.Arkadaşlarıma biyere gidelim desem sürekli cayıyorlar gelmiyorlar falan baya yalnız kaldım.Sınıfta da dışlıyorlar.Saçımın yanları seyrek sürekli dalga geçiliyor sınıfta.Haftaya yeni okula geçicem orada da kimseyi tanımıyorum.Pek samimi olmak istemiyorum pek ama ilk günün şokunu nasıl atıcam sizce? 3 yıldır aynı sınıftaydım alışmıştım bir şekilde ama burada öyle olmayacak.Kimsenin bana laf atmasını bulaşmasını istemiyorum dalga geçilmesini falan Sizce nasıl davranmalıyım yeni okulumda?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatın her anlamında ilk izlenim çok önemlidir ..!

Kendini nasıl gösterirsen öyle kabül görürsün..

Şiddetle kimseye kendini kanıtlayamazsın şayet şahsına yapılan hakaret olursa iş değişir.

Sende herkes gibi konuşur yazar ve düşünürsün kimse senden üstün olamaz olaya böyle bak, oturup ben yanlızım kimsem yok diye ağlama ağır ol kendini taşı.

0|0
    0|0
    • Dersanemde beni ağırbaşlı pek konuşmayan biri olarak biliyorlar herkes saygı duyuyor.Tabi ama bu da biyerden sonra sıkıcı oluyor.Okulda da tam tersiydi espri falan yapıyodum sınıfta nerdeyse kimseyle aramda mesafe yoktu.Hala kisiligim yerine oturmadı nasıl davrancagımı bilmiyorum

• Ağırbaşlı olmak put olmak değildir.. Yerine göre sus yeri geldiğinde konuş, cıvık insan sakız gibidir çok çiğnenir.. Kendini çiğnetme..

• Nerede ne yapmam gerektiğini de tam cözmüş değilim.Mesela geçen sene okulda sırama ayak basmışlardı.Bulan kişiyle kavga ettim.Ondan sonra sınıfta herkesin bana karşı mesefesi oldu içlerinde bir korku oldu bida bana öyle şeyler yapmadılar.Ama tabi bu sene kendimde o şeyi göremiyorum daha sessiz sakin biri oldum çıktım.Laf atıyolar hiçbişey demiyorum

• KÜÇÜK GÖRÜYOLARDI SENİ BEN O ANLARI ÇOK YAŞADIM Kavgaya bağlamak zorundasın.. kurtulmanın tek çözümü

0|0
    0|0
    • Bu böyle sürmez ki ama.Herkesin arkası var.Kavgaya bağlasam sağ çıkamam.Hele ki yeni okulda kimseyi tanımıyorum

Yükleniyor...