Arkadaşlar sevgilinizle ne şekilde tanıştınız ilk adımı hanginiz ne şekilde yaptınız?

Arkadaşlar sevgilinizle ne şekilde tanıştınız ilk adımı hanginiz ne şekilde yaptınız? fikirlerinizi paylaşırsanız sevirim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• lisenin ilk günü ilk dakikalarında gördüğüm an aşık oldum daha 14.5 yaşındayken o benim olacak dedim içimden nasıl bir hisse artık. sonra tesadüf aynı sınıfa düştük. herkesin numarasını istermiş gibi yapıp asıl amacım olan onun numarasını da aldım.( ilk adım benden) daha sonra mesaj attım naber gibilerinden(yine ilk benden) biraz zaman geçti ben senden hoşlanıyorum dedim( yine ilk ben) oda bende senden dedi. neyse ki çıkma teklifini edebildi :D ogün bu gündür çıkıyoruz hala <3 evlilik yolundayız.

0|0
    0|0
    • hayıırlısı olsun mutluluklar size

• tabi tartışmalar küslükler oldu ama ayrıldık diyemeyiz. karşılıklı sabır ve anlayış ve de sevgi ile yürüyor.

• amin teşekkürler darısı başınıza :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilim yok,eski sevgilimle iş yerimde tanışmıştık çalıştığım yerin yakınındaki bir yerde çalışıyordu ve bir şeyler almaya geldiğinde beni fark etmiş falan filan...

0|0
    0|0
  • Biz 3 sene once dershanede tanismistik ama o dereceye gelmedi iliskimiz bir sene sonra beni facete ekledi arada arkadas olarak konusyorduk bir gun yolda karsilstik o gun bugundur seviyorummm cokkkkkkk

1|0
    0|0
  • O attı işte tenefüslerde yanıma gelmeler, hafiften kıskanmalar falan derken teklif ettti.

0|0
    0|0
  • Sevgilim benim babamın arkdşının oğlu ama hiç görmedm ben o beni biliyormşu faceden ekledi işte telefon numaramı felan buldu aradı konştk arkdşça sonra 1 2 ay konuşmadık çnkü o zaman hoşlandgm bir erkek vardı üni verstedden ondan sogudum bunula konuştgm mesjlara felan baktım bana hep sıcak kanlı candan mesaj atıyordu aradım açtı konştuk 2 3 ay sonra bulştuk yürüyorduk yokuş yukarı çıkıyorduk ben biraz yorumlştm elimden tuttu benm o an göz göze geldk sonra utandı hemen çekti elini bnde onu giderken yanagından öptüm ve o andan sonra herşey başladı ve devam ediyor 5 buçuk senedir askere felan gtti çok zor bir durumdu ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk muhabbet : (+ ben , - kız)

+kutuplardaki penguenler çok yalnız :(

- yaa öyle mi :)

+biz o yalnız penguenlerden olmayalım :)

Acayip saçmalamıştım ama doğal davrandım.

0|0
    0|0
  • Arkadaştık zaten ortak arkadaşlarımız vardı öyle öyle söyledim gitti

0|0
    0|0
  • minibüste görmüştüm deliyi

0|0
    0|0
  • eski sevgilim beni boynuzlamıştı kaldırımda mal gibi oturup kaderime lanet ederken kafamı bir kaldırdım karşımda çok tatlı bir hatun. Kendi kendime burada mal gibi oturup beynimi patlatacağıma şu kıza yanaşayım en kötü ihtimalle o benim beynimi patlatır her halükarda rahatlarım dedim. 3 yıllık evliyiz :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...