Fenerbahçeliler hangi futbolcu takımımıza daha uygun sizce ?

diego ribas ve fernandes isimleri geçiyor oyun kurucu mevkisi için,sizce hangisi bizim için daha faydalı olur? ben fernandes için hiç olumlu değilim yorumlarınız*

• Diego
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fernandes
    0% (0)100% (2)100% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Salih varken ne yapacağı belli olmayan gecelerden geri gelmeyen Beşiktaş ta büyük maçlar da sahadan silinen bir fernandes alırlarsa akıllarından şüphe ederim ben

0|0
    0|0
    • Ona da soğuk bakıyorum asiti kaçmış cola gibi daha enerjik başarıya aç oyuncular bulunabilir

Salzburg taki adamın ismini unuttum o mesela ya da Kasımpaşada ki oscar

• anadolu takımlarından yabancı futbolcu alınmaz bende diegoyu istemiyorum daha çok iki yönlü pasör yanı daha agır basan bir ortasaha lazım,benat var bilbaoda keşke alabilsek

Kızlar Ne Diyor 3

• Fernandes gerçekten hiç hayır getirmez size zaten şimdiki Fernandes'e Ersun Yanal gelsin demez ama eski Fernandes olsa bence ihtiyacınız vardı böyle bir oyuncuya fakat onun dışında transfer planlarınız boş bence

0|0
    0|0
  • fenerbahçe ikisini de alamaz

1|1
    0|1
  • alamaz ki bunları .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ikisinide istemem salih i yetiştirsinler ikisinden de iyi aykut hoca ne güzel şans veriyordu ersun hoca hiç şans vermiyor yazık olacak

0|0
    0|0
  • fernandesten umutlu değilsin ama 1 sene önce fernandes için can atıoduk bence fernandesin bu hareketleri yönetimle ya da td ile olan sıkıntılarından.Ucuza kapatırsak fernandes çok yararlı olur ayrıca bjkde yaptıklarını bizim camiada yapamaz.

0|0
    0|0
  • Normalde fernandes derim ama BJK deki gibi hallere giricekse gelmesin en baştan

0|0
    0|0
Yükleniyor...