Fenerbahçeliler hangi futbolcu takımımıza daha uygun sizce ?

diego ribas ve fernandes isimleri geçiyor oyun kurucu mevkisi için,sizce hangisi bizim için daha faydalı olur? ben fernandes için hiç olumlu değilim yorumlarınız*

• Diego
    A seç
  • Fernandes
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Salih varken ne yapacağı belli olmayan gecelerden geri gelmeyen Beşiktaş ta büyük maçlar da sahadan silinen bir fernandes alırlarsa akıllarından şüphe ederim ben

0|0
    0|0
    • Ona da soğuk bakıyorum asiti kaçmış cola gibi daha enerjik başarıya aç oyuncular bulunabilir

Salzburg taki adamın ismini unuttum o mesela ya da Kasımpaşada ki oscar

• anadolu takımlarından yabancı futbolcu alınmaz bende diegoyu istemiyorum daha çok iki yönlü pasör yanı daha agır basan bir ortasaha lazım,benat var bilbaoda keşke alabilsek

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçe ikisini de alamaz

1|1
    0|1
  • Fernandes gerçekten hiç hayır getirmez size zaten şimdiki Fernandes'e Ersun Yanal gelsin demez ama eski Fernandes olsa bence ihtiyacınız vardı böyle bir oyuncuya fakat onun dışında transfer planlarınız boş bence

0|0
    0|0
  • alamaz ki bunları .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ikisinide istemem salih i yetiştirsinler ikisinden de iyi aykut hoca ne güzel şans veriyordu ersun hoca hiç şans vermiyor yazık olacak

0|0
    0|0
  • fernandesten umutlu değilsin ama 1 sene önce fernandes için can atıoduk bence fernandesin bu hareketleri yönetimle ya da td ile olan sıkıntılarından.Ucuza kapatırsak fernandes çok yararlı olur ayrıca bjkde yaptıklarını bizim camiada yapamaz.

0|0
    0|0
  • Normalde fernandes derim ama BJK deki gibi hallere giricekse gelmesin en baştan

0|0
    0|0
Yükleniyor...