İlk görüşte aşka inanır mısınız? Yaşadınız mı daha önce?

İlk görüşte aşk derler kimileri.. Siz inanır mısınız bu ilk görüşte aşka..? Peki daha önceden yaşadınız mı ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet daha öncede yaşadım. Müthiş bir duygu ve de inanırım. Çok güzel bir duygu elektrik almak. Görünce içinde fırtınalar kopmasına neden olur. Ne mutlu böyle bir ilişki yaşamışsan. Elin ayağın dolaşır; onu görmek için deli olur. Gecelerin biran önce sabah olmasını beklersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ilk görüste asktan cok hoslanma olur cok hoslanirsin tanisirsan ask olur tanismazsan unutulur.

1|0
    0|0
  • Kişinin aşk kavramına bakış açınsına göre değişir bu. İlk görüşte bence aşk olmaz, aşk denen kavram sevgi ve emek ister, zamanla gelişir...

1|0
    0|0
  • biz ona kısaca arzu diyoruz :D

1|0
    0|0
  • Aşk hep öyledir zaten ansızın gelir... Şu ısmarlama aşk diyenlere hayret ediyorum...

1|0
    0|0
  • ben ınanırım , cunku başıma geldı :D

1|0
    0|0
  • Olur ama bir birlerini tanıyana kadar olur sonra tiksinti başlar

1|0
    0|0
  • Biizat yaşadım bir gülüşüne bir senem gitti aklıma tükireyim

1|0
    0|0
  • Yok daha neler...Tabi ki yok öyle bir şey...İlk bakışta en fazla hoşlantı olur...

1|0
    0|0
  • Sadece şıpsevdi insanlar ilk görüşte aşık olurlar ...

1|0
    0|0
  • İlk gorüste asık olmadım ama uzun yola giderken otobüste gordügüm bir kızdan cok fena etkilendim..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet inanırım, bence zaten aşk olursa ilk görüşte oluyor, sonradan olmuyor :) ilk görüşte aşık oldum ama o bana aşık olmadı :)

1|0
    0|0
  • inanırım ama görüyorum ki, aşkı, sevgiyi ve şehveti bir birine çok karıştıran var

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum. İlk görüşte oha bu ne la uww yavrum heyt be gibi tepkiler verilebilir.Ancak ona aşk demek aşkı oyuncak haline getirmekten başka bişi değildir. Aşk karşılığı olduğunda her şey uyumla işlediğinde gerçekleşen bir soyut kavramdır bana göre.

1|0
    0|0
  • bencede ilk gördüğünde içinde bişeyler kıpraşması lazım :D ben ilk görüşte olanına inanırım

1|0
    0|0
  • Evet yaşadım ama daha sonrasında o insanı tanıdığımda hiç de öyle değilmiş diye hayal kırıklığına uğradım.

1|0
    0|0
  • İnanmiyorum

1|0
    0|0
  • hoşlanma desen evet ama aşk ilk bakışta olmaz hayır yaşamadım

1|0
    0|0
  • ben inanmıyordum ta ki bundan 2 ay öncesine kadar başıma geldi olabiliyormuş büyük konuşmamak gerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...