Kızlar sorum size, lütfen ciddi cevaplar verin, cevaplarınıza ihtiyacım var :)

Merhaba arkadaşlar, size bir sorum var, ben öğrenciyim ve öğrenci evinde kalıyorum. evimizin hemen karşısında birileri oturuyo ve o ailenin kızının odasıyla bizim ev karşı karşıya, odasının camından sık sık beni izliyo, kafamı ona doğru çevirince hemen perdeyi çekip kayboluyo. sizce bu kızın amacı ney ? lütfen ciddi cevap verin arkadaşlar :)

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Hoşuna gitmiş olabilirsin benimde hoşuma gitsen bende bakarım yani :)

0|0
    0|0
    • :) mesele o değil işte, eğer hoşuna gitmiş olsam onunla tanışmama fırsat vermez mi ? bir kağıda merhaba yazıp cama yapıtırdım, ama o gün hiç çıkmamıştı cama :) bu yüzden amacını anlayamıyorum :s

• Denemeden bilemezsin dene olmadı bir daha düşünürüz :)

• tamam teşekkürler arkadaşım.. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• kız ergense hormonlardan bakıyodur buyuksede belkı hosuna gıtmıssındır

0|0
    0|0
    • ergen değil :) ama ben onun hoşuna gitmiş olsaydım; onunla tanışmam için bana fırsat vermesi gerekmez mi ?

hiç tanışma fırsatı vermiyo, dışarda gördüğüm zaman hep uzaklaşıyo benden :(

• kızı begendıysen bıseyler olmasını ıstıyosan adım atacaksın cesaret gösterıp baska yolu yok bir fırsatını bulup merhaba de sızınle tanısmak ıstıyorum de insallah olur

• fikrin için teşekkür ederim arkadaşım :)

• hoşlanmıs demekki kacmasının nedenide cesaret edemiyodur yüzleşmeye

0|0
    0|0
  • göz banyosu yapıodr:D ciddidşüncen die bir kural yok :D

0|0
    0|0
    • :D amacının ne olduğunu merak etmeye başladım artık iyice :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni davet ediyo

0|0
    0|0
    • ama açıkçası biraz tedirginlik var üstümde, çünkü kız şuanda bulunduğum bölgenin yerlisi sanırım. hani ters bir durum olursa veya yanlış bişey söylersem tatsızlık çıktığında burada barınma gibi bir ihtimalimin olduğunu sanmıyorum, çünkü buranın yerlileri öğrencilere pek sıcak gözle bakmıyo doğrusu

• :)) tamam arkadaşım teşekkürler yinede

• ö. değil :)

Yükleniyor...