Seçimlere yaklaşırken Yolsuzluk olayının patlamasına şüphe ile bakmayanların partilerine mi oy vereceğiz

Gerçekte yatan düşünce ; Ben Akp'yi Sevmiyorum yolsuzluk olayı Seçimler yaklaşırken ortay çıkması bana mantıklı gelmesede bu Ak partiyi yıkabilecek bir güç olduğu için bu olay vardır. Yaşanmıştır demeliyim. . . Ben objektif bir Insanım partide tutmam.. Ama olay bu şekil değildir diyende Ayrı bir Serefsizdir demek zorundayim..Çünkü öyle. . hadi sağlıcakla kalin

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yok yetimin hakkını çalan çırpanlara 750 milyarlık saat takan hırsızlara oy vericez ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Objektif değilsin daha ziyade boş konuşuyorsun.

Bunun birileri tarafından ya da dış güçler tarafından ortaya çıkarılmasının ne önemi var? Sonuçta yapılmış mı? Kimin hangi partiye oy vereceği de kimseyi ilgilendirmez.

Ben de herhangi parti sempatizanı değilim. Ama olanların farkındayım.

0|1
    0|1
    • Pardon olayların farkındayım demekte nedir.. Futtulla bbaban ya da Tayyip amcan olayları sana sıralanmış anlaşılan. ... Guldurmeyin beni yolsuzluğu destekleyecez degiliz varsa tabi. . Ya neyse diğer kulaktan çıkacaksa bosuna konusuyorum

• Boşuna ve boş konuşuyorsun.

• Ak artik suresini doldurdu. Parti konusunda aklimda biri yok.

0|1
    0|0
  • AKP'nin sahtekar bi' döngü içinde hareket ettiğini bütün cahil olmayanlar bilir.

Objektif de değilsin, ayrıca.

Kuduru yazmışsın bunları.

Sonuçta olan olmuş.

Yolsuzluk yapılmış mı ?

Evet.

Daha konuşmaya lüzum yok.

Tamam ?

0|0
    0|1
    • hadi lan sizde ak parti ülkeyi cennete çevirse yinde takdir etmezsiniz, Allah size takdir etmeyi ömür boyu yasak etmiş anlaşılan

Erkekler Ne Diyor 2

• daha secim tam yaklaşmadı yaklastıgında göreceksin kim nasıl bir şerefsiz

daha öncede görmüştük aynılarını

tayyibin yaptıgı teksey susup sonradan cevap vermek , daha diğerleri siyasetin nasıl yapıldıgını bilmiyor

0|0
    0|1
  • çevremdeki koyu akp'liler dahil herkes şu an akp'ye sövüp sayıyor. halk anladı artık kimin ne mal olduğunu. telefon kayıtları kabak gibi ortadayken hala komplo diyecek zekada insanlar var

1|0
    0|0
Yükleniyor...