İyi günler sporculara ve sporla ilgilenenlere bir sorum olacaktı ?

Merhaba, ben Konak beled. Sporda prof futbolcuyum. Defans oynuyorum nasıl kısa zamanda kondisyonumu yükseltebilirim? Yorulmamam gerekiyor

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• profosyonel futbol hakemi olarak cevaplıyorum, en iyi kondisyon tutma yolu süreklilik arz eden tempolu koşulardır.. her idmanında zorlandığını hissettiğinde biraz daha devam etmeye çalışmalısın.. ayrıca sezon başında yükleme idmanı dediğimiz merdiven,istasyon,yokuş çıkma gibi idmanları yapman sezonu iyi geçirip vücudunu diri tutabilmeni sağlar...

1|0
    0|0
  • prof futbolcuysan klübünde prof demektir ve bir kondisyonere sahip demektir.. neden ondan yardım almıyorsun ?

1|0
    0|0
    • Almadığımı nerden biliyorsun farklı cevaplar hoşuma gidiyor

• a takımda mısın?

1|0
    0|0
    • Kanka bu kızın takımına bas parayı billurdan fena tüyolar aldı kupon yatmazsın söliyim

• fazlalıkların vardır. yoksa zaten kadroda sürekli kendine yer açan biriysen, maç yaptıkça bu tempoyu zamana daha çok yayacaksın

• teşekkürler

• Günde 2paket sigara iç alkol iç istersen uyuma ye iç sıç yat günde her yemekte 1.5litre kola iç bu şeilde gidersen 4ay'a kalmaz El fatiha :D

1|0
    0|1
  • mesafe koşuları yapabilirsin.örneğin 800x4 yap bunlara kostuğun surenın 2 katı dınlenme suresı koymalısın.3dkda kosuyorsan 6dk dınlenıp tekrarlaman gerekır.mac ıcerısınde sana super fayda saglar.sporcu we besyo okuyan bırı olarak söyluyorum bunu. sürantrenmanlarıda uygularsan sıkıntı yasamazsın

0|0
    0|0
  • 1 saat yürü 1 saat tempo arttırarak koş sana yarıyacaktır.

1|0
    0|0
  • bol bol koşmak

1|0
    0|0
  • her gün bir paket sigara iç sergen yalçın öyle yapıyodu

1|0
    0|0
  • ben kaleciyim ama antremanlara gidersen kondisyonunu rahatça yükseltebilirsin

0|0
    0|0
  • atletızım antremanı yapcaksın vee haftada 3 4 gunde fıtness bacaklara kuvvet ver bacak calıs bolca sonra kos dur sahada kondısyon ucsun

0|0
    0|0
  • hergün kardiyo yap koşu bandında koşma eğimli yerlerde koş nefesini düzene sok bide çapraz koşular yap yazmışlar 2 günde bir 10 dk koş falan diye saçma sapan bakma bunlara

0|0
    0|0
  • Antrenman programın nasıl? Bir de boy kilo orantın nasıl?

0|0
    0|0
  • 2 günde bir 10 dakika koş 1 aya pepe olursun.

0|0
    0|0
  • düzenli düz koşuyla kondisyon kazanabilirsin ikili mücadelede güçlü olman gerek birazda kas yap maç kondisyonu için el verdikçe maç yapmaya çalış

0|0
    0|0
  • hangi mevki? solbek stoper?

0|0
    0|0
  • GNC multivitamin haplarını kullan iyi geleceğine eminim ;)

0|0
    0|0
  • Türkiye'de Bayan Futbolu'nda profesyonellik yok ki..

Maç oynadıkça kondisyonun gelişir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yapacağın herhangi bir spor kondüsyonunu genel olarak zaten arttıracaktır ama koşmak öncelikli ise günde 10-15 dk'lık hafif koşularla koşmanı ve bir hafta sonra 20-30 dk'ya çıkmanı tavsiye ederim. Temponu kesmeden koşman gerek, en iyi kondüsyon tutma yönetmi budur. 1 ay kadar sonra kesintisiz 45-50 dk'lara çıkabilirsin, böylece maçlarda oyundan düşmezsin. İkili mücedelelerde üstünlük sağlaman için de göğüs ve omuz kaslarını çalışmanı tavsiye ederim.

1|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim önerileriniz için

• fitnessle ilgili ne olursa sorabilirsin ;) futboladan anlamıyorum kendine özgü şeylerde var

• Peki çok teşekkür ederim :)

• Düzenli olarak koşman gerekiyor her gün 45 dk koşabilirsin mesela onun dışında bir kondisyoner'den senin için program hazırlamasını isteyebilirsin sadece koşmak yetmeyebilir vücut ağırlığıyla yapılan antrenmanlar da önemli

1|0
    0|0
  • ben de futbolla ilgileniyorum koşu en iyisi ama aşırıya kaçma benim gibi sonra ağrı yapıyor :)

1|0
    0|0
  • Koşmak ip atlamak yüzmek .

1|0
    0|0
  • her gün düzenli anteraman şart

1|0
    0|0
Yükleniyor...