Kadınların Ayak Şifresi :))

1. Kadın ayaklarını erkeğe doğru uzatıyor.

Anlamı: Karşısındaki erkekten hoşlanıyo

2. Kadın ayaklarını birbirine kenetlemiş veya bacaklarının altına almış bir şekilde oturuyor.

Anlamı: Karşısındaki erkekle ilgilenmiyor

3. Kadın ayaklarını hiç oynatmadan duruyor.

Anlamı: Yalan söylüyor

4. Önemli biriyle tanışan kadın ayaklarını hiç kıpırdatmadan duruyor.

Anlamı: Endişeli.

5. Kadın toplantının ortasında aniden ayaklarını oynatmaya başlıyor.

Anlamı: Kaygılanmaya başlıyor ve ayaklarını oynatarak olumsuz enerjiyi vücudundan atmaya çalışıyor.

Bayanlar, beyler katılıyormusunuz ? :))

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kibar ayak fetişti. :D

1|1
    0|0
    • Yok bee...bir yerde okudum, ilginç geldi, bende sıkıntıdan paylaştım işte :) Bak şimdi kıllandım, acaba ben ayak fetişistiyim de haberim mi yok :))

• Acilen bu konuyla ilgilenmem gerek o zaman :)) Bu konulardan anlayan birileri ile konuşmam gerekiyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim açımdan bakacak olursak eğer :

1. Her zaman doğru değildir.. Biri bir şey anlatırken ya da biriyle konuşurken ona doğru vücudumu çeviririm. Bu ondan hoşandığım anlamına gelmez. Mesela hoca bir konu anlatırken ayaklarımı ona doğru çevirmem ondan hoşlandığım değil onu dinlediğim anlamına gelir. :D

2. Bu durumda bacak bacak üstüne atıp üstteki bacağımı sallamaya başlarım...

3. Beyaz yalanlarım (çıktım geliyorum, uyuyordum:D) olduğu için bilemem. :D

4. Doğrudur.

5. Yanlış... Ayaklarımı oynatmam sıkıldığımın göstergesidir...

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum çünkü ben hiç sabit durmam, ayaklarım devamlı oynar. Onu napıcaz? :))

0|1
    0|0
  • dost başa düşman ayağa bakarmış :) sen ayağa bakanlardansın sanırım

0|1
    0|0
    • Bu soruyu sorduktan sonra, tam da bu söylediğin geçti içimden :) Yok ya, bir yerde gördüm bu yazıyı, öylesine sordum. Benle bir alakası yok :)

• Yada artık nasıl ağır bir ayak fetişistiyse, bu konuda detaylı araştırma yapma gereği duymuş ve baksana, en sonunda olayın şifresini çözmüş :)) Yani DaVinci şifresi için bile bu kadar araştırma yapıldığını sanmıyorum :)))

• ayakla kafayı bozmuş bir insan tanesi :))

• vay be doğru olabilir tabi

0|1
    0|0
  • İlginçmiş bak :( tüh yaaa bütün sırlarımız açığa çıktı şimdi :/ 5 yıldız :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• katılmıyorum

0|1
    0|0
  • seviyorsam ayaklarının paspası bile olurum sevdiğimin :D

1|1